نسخه چاپي
1397/12/04 :: ٠٨:٢٦ 

نگذاريم دشمنان با استفاده از فضاي مجازي انقلاب را ناكارآمد نشان دهند

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و راهپيمايي بيست و دوم بهمن را نويد بخش، مايه مباهات و عزت كشور دانست و در ادامه گفت: رهبر انقلاب مردم ايران را باور دارند اما برخي هنوز نگاهشان به غرب است و جوانان و دانشمندان را باور ندارند.

نگذاريم دشمنان با استفاده از فضاي مجازي انقلاب را ناكارآمد نشان دهند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی نبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی در اولين گردهمايي فعالان فضاي مجازي استان فارس با عنوان مجازيست در شيراز گفت: در حال حاضر در يك جنگ نابرابر با نظام سلطه بسر مي بريم كه به ظاهر آثاري از توپ، تانك، سر و صدا، تخريب و موشك نيست لكن دشمنان اهداف شوم و سختي دارند.
 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بيان اينكه نظام سلطه يك جنگ تركيبي را به كشور ما تحميل كرده است كه قصد دارد با در فشار قرار دادن ما از لحاظ رواني، اقتصادي و غيره انقلاب اسلامي ايران را ناكارآمد نشان بدهد، اظهار داشت: نظريه پردازان طاغوت اعظم و ايادي اش بعد از چهل سال توطئه سياسي، اقتصادي، نظامي و فرهنگي به ناكارايي توطئه چهل ساله خودشان در راستاي مقابله با اسلام و براندازي نظام اسلامي اذعان داشتند.

وي با اشاره اينكه طي هشت سال دوران دفاع مقدس، از تمام دنيا در بلوك شرق و غرب كه بر عليه ما متحد بودند اسير داشتيم، افزود: در آن ايام رزمندگان در جبهه ها به دفاع از كشور از مرز و بوم كشور پرداخته بودند اما امروزه رزمندگان بجز جوانان، بسيجيان و افراد نظامي، كودكان و افراد سالخورده، زن و مرد هستند چرا كه همه مردم ما مورد هدف دشمنان قرار دارند.

رئيس ستاد مركزي بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي كشور گفت: امروزه دشمنان با بهره گيري از بستر فضاي مجازي، ملت ايران را مورد هدف قرار داده و سعي در القاي ياس و كاستن اعتماد عمومي دارند.

لطفي با تاكيد بر اينكه دشمنان از مدت ها قبل خيز برداشته بودند تا ما چهل سالگي انقلاب اسلامی را نبينيم، اظهار داشت: ملت ايران با تبعيت از رهبر انقلاب اسلامي از اين جنگ و پيچ تاريخي هم عبور خواهيم كرد.

وي دهه فجر و راهپيمايي بيست و دوم بهمن ماهي كه پشت سر گذاشتيم را نويد بخش، مايه مباهات و عزت كشور دانست و در ادامه تصريح كرد: رهبر انقلاب اسلامی مردم ايران را باور دارند اما برخي هنوز نگاهشان به غرب است و جوانان و دانشمندان را باور ندارند.

اين مقام مسئول با بيان اينكه مردم ما در حالي امسال در راهپيمايي بيست و دوم بهمن ماه حضور پرشوري داشتند كه گراني بي سابقه، تورم، سياه نمايي دشمنان و تبليغات سوء بر عليه انقلاب، تعطيلات يك هفته اي و بارندگي بهانه هاي كافي براي حاضر نشدن در سالروز پيروزي انقلاب اسلامی بود، تاكيد داشت: اما حضور پرشور مردم نشان دهنده اين بود كه مردم باور كرده اند كه آمريكا از اسلام سيلي خورده و اين دشمن ديرينه به دنبال سيلي زدن به اسلام است.

لطفي در ادامه اظهار داشت: مردم براي حفظ اسلام و انقلاب و عزت و شرف ايراني بودنشان در جاي جاي ايران حاضر شدند حتي در روستاهاي دورافتاده اي كه بارندگي سنگيني وجود داشت جمعيت محدود روستا راهپيمايي كردند تا صدايشان را به جهانيان برسانند.

وي در انتها گفت: دشمنان ما به خوبي از بستر فضاي مجازي براي ضربه زدن استفاده كرده اند و ما نيز بايد بتوانيم از اين ظرفيت بهره ببريم تا هم پاسخ دشمنان را بدهيم و هم اجازه ندهيم با فضاسازي انقلاب اسلامی را ناكارآمد نشان بدهند.

درپايان اين مراسم بخشي از توليدات سازمان فضاي مجازي سپاه فجر فارس وسامانه آرشيو زماني صداوسيماي مركزفارس رونمايي شد واز فعالان عرصه فضاي مجازي استان فارس نيز تجليل بعمل آمد.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 447408

  • بازديدکنندگان امروز : 178

  • کل بازديدکنندگان : 878114

پیوندها