نسخه چاپي
1397/12/02 :: ١٦:١٣ 

تمثال ۴۰ شهید سمنان در ۴۰ سالگی انقلاب رونمایی می‌شود

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران تمثال ۴۰ شهید سمنان رونمایی می‌شود.

تمثال ۴۰ شهید سمنان در ۴۰ سالگی انقلاب رونمایی می‌شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان عباس بابایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همراه با رونمایی از تمثال این شهدای والامقام در کوچه و خیابان‌هایی که مزین به نام این شهدا است تمثال این شهدا نصب می‌شود.

وی با اشاره به برخی از برنامه‌های شهرداری سمنان در راستای تکریم مقام والای شهدا گفت: در راستای طرح رونمایی از تمثال شهدا در مجموع تمثال 450 شهید والامقام در خیابان‌های سمنان نصب می‌شود و در ایام‌الله دهه فجر تمثال 40 شهید رونمایی می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با اشاره به رونمایی تمثال شهیدان «سید محمد هاشمیان» و «سید مجید هاشمیان»  در سمنان گفت: این امر در راستای ارج نهادن به مقام این شهدای والامقام انجام شده است.

بابایی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هر ماه شهر سمنان مزین به تصاویر شهدایی  می‌شود که در آن ماه به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه شهدای گنج‌های ارزشمند کشورمان هستند گفت: باید این گنج‌های ارزشمند به عنوان الگو به جامعه معرفی شوند و مزین کردن شهر سمنان به تصاویر شهدا با هدف معرفی این شهدای والامقام انجام می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با بیان اینکه در راستای اجرای رونمایی از تمثال شهدا تا کنون تمثال شهیدان «سید محمد هاشمیان» و «سید مجید هاشمیان» رونمایی شده است گفت: شهید سید مجید هاشمیان متولد سال 1344 هفدهم اسفند سال 62 در جزیره مجنون و  شهید سید محمد هاشمیان متولد سال 1334، دهم اردیبهشت سال 61 در عملیات آزادسازی خرمشهر به شهادت رسیدند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446381

  • بازديدکنندگان امروز : 20

  • کل بازديدکنندگان : 875895

پیوندها