نسخه چاپي
1397/11/30 :: ٠٩:٠٥ 
معاون ارشاد همدان:

جشنواره موسیقی فجر اسفندماه در همدان برگزار می‌شود

معاون امور هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: بیست و یکمین جشنواره موسیقی فجر استان همدان یکم تا هفتم اسفندماه در همدان برگزار می‌شود.

جشنواره موسیقی فجر اسفندماه در همدان برگزار می‌شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان، هادی فیض‌منش  در نشست خبری جشنواره موسیقی فجر در همدان عنوان کرد: بیست و یکمین جشنواره موسیقی استان همدان یکم تا هفتم اسفندماه در همدان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره با عنوان «شب‌های موسیقی هگمتانه» در مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی‌سینا برگزار می‌شود و از ۲۷ گروه موسیقی متقاضی برای شرکت در این جشنواره ۱۴ گروه برای هنرنمایی در این ایام انتخاب شده‌اند، گفت: در این جشنواره ۳ گروه از تهران حضور دارند.

فیض‌منش بابیان اینکه مراسم افتتاحیه جشنواره موسیقی شب‌های هگمتانه یکم اسفندماه برگزار می‌شود، عنوان کرد: ویژگی خوب این جشنواره توجه ویژه به موسیقی فاخر و اصیل ایرانی است چرا که نمی‌توان جامعه بدون موسیقی را تصور کرد.

مدیرعامل انجمن موسیقی استان همدان نیز با بیان اینکه جشنواره موسیقی شب‌های هگمتانه امسال با رویکردی متفاوت در قالب موسیقی رفاقتی و نه رقابتی برگزار می‌شود، گفت: در این جشنواره علاوه بر برگزاری کنسرت‌های موسیقی شبانه بخش پژوهشی و نقد و بررسی، کارگاه‌های آموزشی، آسیب‌شناسی موسیقی نیز برگزار می‌شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 447360

  • بازديدکنندگان امروز : 90

  • کل بازديدکنندگان : 878026

پیوندها