نسخه چاپي
1397/11/29 :: ٠٩:٥٦ 

کنگره ۵۴۰۰شهید استان کردستان برگزار می شود

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت:کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان باید در تراز و شان شهیدان برگزار شود و باید در این راه تمام امکانات و ظرفیت های خود را مورد استفاده قرار دهیم.

کنگره ۵۴۰۰شهید استان کردستان برگزار می شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان سردار محمدحسین رجبی در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان اظهارداشت: در فاصله زمانی کمی که به برگزاری این کنگره مانده است تمامی مسئولان باید از هر جهت تمام تلاش خود را بگذارند تا بتوانیم کنگره ۵۴۰۰ شهید استان را در تراز و شان شهیدان سرزمین مجاهدت ‌های خاموش آنگونه که هست برگزار کنیم.

وی با اشاره به اجرای بسیاری از برنامه‌ های کنگره ۵۴۰۰ شهید استان، افزود: ما از دو سال گذشته مجموعه اقدامات فرهنگی با عنوان یادوارهای شهرستانی یادواره‌ های قشری و یادواره شهدا در محلات را انجام داده ایم.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان با اشاره به زمان برگزاری کنگره در ۱۲ اردیبهشت ۹۸، ادامه داد: برگزاری این کنگره ظرفیت مناسبی برای معرفی جاذبه ‌های گردشگری، فرهنگ، امنیت و توسعه استان کردستان به کشور است.

سردار رجبی در پایان سخنان خود بیان کرد: سطح اقدامات انجام شده در خصوص کنگره تاکنون خوب ارزیابی شده است و لازم است تمامی دستگاه های فرهنگی برای برگزاری هر چه باشکوه تر این برنامه پای کار آیند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 444719

  • بازديدکنندگان امروز : 1396

  • کل بازديدکنندگان : 873444

پیوندها