نسخه چاپي
1397/11/28 :: ١٠:٠٠ 
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه در کرمان :

راهکارهای دفاع مقدس برای مقابله با دشمنان به کار گرفته شود

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه گفت: استفاده از راهکارهای دفاع مقدس نیاز جامعه امروز است و باید از این ظرفیت برای مقابله با دشمنان منطقه و جهان استفاده شود.

راهکارهای دفاع مقدس برای مقابله با دشمنان به کار گرفته شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان سردار پاسدار احمد حق طلب در آیین افتتاحیه نهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت در حسینیه ثارالله کرمان گفت: استان کرمان با وجود مردم فرهیخته، شهدا و خانواده های شهدا شایستگی این را دارد که برای دومین بار کنگره شهدا را برگزار کند.

وی گفت: امروز شاهد برگزاری نهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس در کرمان هستیم و این نمایشگاه به واسطه ۴۰ سالگی انقلاب با نام مقاومت همراه است.

سردار حق طلب تصریح: نهمین نمایشگاه کتاب دفاع مقدس و سیزدهمین نمایشگاه کتاب قرآن و عترت امروز با تلاش مسئولان کشوری و لشکری افتتاح می شود.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه افزود: مقام معظم رهبری بارها در خصوص ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نشر و توزیع آن تاکید کرده اند.

وی ادامه داد: اخیرا در فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید شد که فقط نباید به تالیف، نشر و توزیع کتاب بسنده کرد بلکه باید مظنون این کتاب ها به ذهن جوان راه پیدا کند.

سردار حق طلب با اشاره به اینکه تقریظ ۵۰ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس در هیچ موضوعی سابقه ندارد، افزود: آنچه باعث می شود جوانان ما داوطلبانه برای مقاومت و دفاع از حرم به جبهه بروند به واسطه فعالیت هایی است که در سال های گذشته در ترویج فرهنگ دفاع مقدس انجام شده است.

وی افزود: چه می شود که جوان ۱۸ ساله روحیه شهادت طلبی پیدا می کند؟ قطعا مولفان ما تلاش کردند با همه سختی ها که داشتند کتابهای گرانقدر در این حوزه نشر دهند و این مساله در فرهنگ جامعه تاثیرگذار بوده است.

وی افزود: یکی از ابزار ترویج فرهنگ، بحث نمایشگاه کتاب مقدس بوده است و از فعالیت هایی که در این رابطه انجام شده غافل نیستیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه اظهار داشت: استفاده از راهکارهای دفاع مقدس نیاز جامعه امروز است و باید از این ظرفیت برای مقابله با دشمنان منطقه و جهان استفاده شود.

وی گفت: توصیه های مقام معظم رهبری که در ۲۲ بهمن داشتند نمونه روشنی است که ما را متوجه دفاع مقدس و نقش جوان برای ورود به دهه پنجم انقلاب و استفاده از فرهنگ دفاع مقدس می کند که باید از این فرصت ها به نحو احسن استفاده شود.

سردار حق طلب گفت: کاری که در استان کرمان شده است بی نظیر است و همدلی و وحدت تمام مسئولان را نشان می دهد و امیدواریم این فعالیت ها در دنیا موجب عزت باشد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446462

  • بازديدکنندگان امروز : 138

  • کل بازديدکنندگان : 876013

پیوندها