نسخه چاپي
1397/11/24 :: ١١:٤٠ 

مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سفارت کشورمان در اتریش برگزار شد

مراسم روز ملی و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده مقامات و شخصیت‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، دانشگاهی و رسانه‌ای اتریش برگزار شد.

مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سفارت کشورمان در اتریش برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از خبرگزاری دفاع مقدس، این مراسم با حضور سفرا، دیپلمات‌ها، وابسته‌های نظامی، رؤسای سازمان‌های بین‌المللی و ایرانیان مقیم در اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در وین برگزار شد.

هم‌چنین تعدادی از مقامات و شخصیت‌های اسلواک، هم‌میهنان ایرانی مقیم و مسئولان و کارگزاران نهادهای ایرانی در این مراسم شرکت داشتند. میهمانان شرکت‌کننده در این مراسم، روز ملی جمهوری اسلامی ایران را به عبادالله مولایی سفیر ایران در اتریش و اسلواکی و کاظم غریب‌آبادی سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین تبریک گفتند.

در حاشیه این مراسم، نمایشگاه فرهنگی و صنایع دستی برگزار و لوح فشرده و بروشورهای حاوی دستاوردهای انقلاب در بین مدعوین توزیع شد.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446436

  • بازديدکنندگان امروز : 102

  • کل بازديدکنندگان : 875977

پیوندها