نسخه چاپي
1397/11/24 :: ٠٨:٢٦ 

آقامحمدی:حضور مردم پاسخ هوشمندانه به سیاست های آمریکا

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ هوشمندانه و اصولی آنان به سیاست های آمریکا بود.

آقامحمدی:حضور مردم پاسخ هوشمندانه به سیاست های آمریکا

علی آقامحمدی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان اینکه دشمن امیدوار بود مردم خشم خود از برخی مشکلات کشور در راهپیمایی امسال نشان دهند افزود: ملت ایران این خطر را احساس کردند و با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند ملت ثروت اساسی خود را به دلیل چند نقص از دست نمی دهد.
وی گفت: بیشتر اندیشکده های غربی اعلام کرده اند که جمهوری اسلامی ایران کشوری با ثبات است اما برخی جریانات خود باخته که برای حفظ خود کشور را در حال فروپاشی نشان می دهند و این پیام را به ترامپ و تیم محدودش ارسال می کنند مقامات آمریکایی را وسوسه می کند که به رغم هزینه های فراوان ملت ایران را دوباره آزمایش کند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: آمریکای کنونی غیر عقلانی اداره می شود و سیاست های رئیس جمهور این کشور سیاست یک تاجر و جنگ طلبانه است.
آقا محمدی گفت: مقامات آمریکایی مشکل اصلی خود را جمهوری اسلامی ایران می دانند و معتقدند با کنار گذاشتن ایران مشکلاتشان حل می شود.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در سیاست کلان خود امنیت را محور قرار داده و می خواهد ستون امنیت منطقه باشد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: توان نظامی، امنیتی و کنترل منطقه ایران به حدی است که کمتر کسی چیزی درباره آن می داند.
آقا محمدی افزود: ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد اما از امنیت و اقتدار ملی اطمینان داریم.
وی گفت: نسل جوان از تحولات داخلی و بین المللی آگاه است و می بیند آمریکا چگونه با کنار گذاشتن برجام به ملت و دولت ایران اهانت می کند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: عملکرد آمریکایی ها موجب شد تا فرصت تاریخی برای به هم پیوند خوردن نسل های انقلاب در چهل سالگی آن ایجاد شود و انسجام بین نسلی در راهپیمایی 22 بهمن امسال شکل گیرد.
آقا محمدی گفت: مردم از انقلاب اسلامی موضوعات کلان مانند امنیت، استقلال و اقتدار را انتظار دارند اما مسائل کوچک را از دولت می خواهند و نقص های مسئولان را به انقلاب اسلامی ربط نمی دهند.
وی افزود: ملت ایران انتظار دارد مسئولان حضور آنان در راهپیمایی 22 بهمن و حمایتشان از انقلاب اسلامی را از برخی نقایص و مشکلات اجرایی کشور جدا کنند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسائلی از جمله فساد اداری، سوء استفاده های بزرگ برخی گروه ها، قاچاق و بیکاری در کشور حل نشده است و برای برون رفت از مشکلات باید راه های سنتی گذشته کنار گذاشته شود.

حمید رضا ترقی فعال سیاسی نیز در این برنامه گفت: مردم با انقلاب اسلامی هیچ مشکلی ندارند و برای آن هزینه های سنگینی داده اند و خصومت های اخیر رئیس جمهور آمریکا با کشورمان پاسخگویی جدی ملت ایران را در راهپیمایی 22 بهمن در پی داشته است.
وی راهپیمایی 22 بهمن امسال ضد استکباری ترین راهپیمایی سال های اخیر خواند و افزود: مجریان کشور وظیفه دارند تلاش خود را برای حل مشکلات مردم دو چندان کنند و همان گونه که ملت با شجاعت در مقابل دشمن ایستاده است مسئولان نیز در مقابل دشمن همین اقتدار را داشته باشند.
ترقی گفت: مردم انتظار دارند مسئولان در مقابل دشمن منفعل نباشند که دشمن فکر کند می تواند خواسته های خود را بر ما تحمیل کند.

خبرگزاری صدا و سیما


خروج




درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 446447

  • بازديدکنندگان امروز : 120

  • کل بازديدکنندگان : 875995

پیوندها