نسخه چاپي
1397/11/22 :: ١٣:٣٤ 
سردار نقدی در گرگان:

انقلاب دسیسه های زیادی پشت سر گذاشت/ سقوط آمریکا قطعی است

سردار نقدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بدون هیچ خدشه‎ای به نسل‎های آینده می‎رسد، گفت: ولایت‌فقیه ما مستحکم‌تر به چهل‌سالگی رسیده و در این سال‎ها استقلال ما حفظ‌ شده است.

انقلاب دسیسه های زیادی پشت سر گذاشت/ سقوط آمریکا قطعی است

«محمدرضا نقدی» صبح امروز (دوشنبه ۲۲ بهمن) در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن شهرستان گرگان در جمع مردم ولایتمدار این شهرستان اظهار کرد: امروز روز شکرگذاری به درگاه خدای متعال است که این انقلاب را پیروز کرد و این انقلاب اسلامی را به چهل سالگی رسانده است.


معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: پیشانی سپاس را به خاک مینهیم که چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را می‌بینیبم شهدای زیادی در چنگال پهلوی جان دادند ولی پیروزی انقلاب اسلامی را ندیدند و خدا را شاکر هستیم که ملتی بودیم که به ستم شاهنشاهی خاتمه داده است.


نقدی یادآور شد: ملت ایران حق رای نداشت و شاه کشور نیز اراده نداشت و بیگانان برای ما تصمیم می گرفتند و ملت ما حق هیچ اعتراضی نداشت و خداوند کمک کرد دست استعمارگران از کشور کوتاه شود و ملت ما به آزادی و استقلال برسد.


معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: حفظ پیروزی از خود پیروزی بیشتر اهمیت دارد و ما چهل سال توانستیم این انقلاب را حفظ کنیم و آفرین به ملتی که توانست این راه سخت را طی کند.


سردار نقدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بدون هیچ خدشه‎ای به نسل‎های آینده می‎رسد، افزود: ولایت‌فقیه ما مستحکم‌تر به چهل‌سالگی رسیده و در این سال‎ها استقلال ما حفظ‌ شده است.


وی افزود: ملت ایران کودتاِ را درهم‌شکسته و شبکه‎های تروریستی را از بین برده، هشت سال در جنگ مقاوم ایستاد و در جنگ تخریب اخلاق ملت اخلاق و ایمانش را حفظ کرد و به چهل‌سالگی رسانده است.


معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در شرایطی که بسیاری از شخصیت‎های برجسته لرزیدند ولی ملت ایران نلرزیدند و این ملت چهل سال تحریم و هشت سال تحریم فلج‌کننده را به هیچ گرفتند و با این حضور گسترده به دشمن ثابت کردند که مشکلاتی که درست می‎کنند بسیار کوچک‌تر از آن است که اراده ملت ایران را در هم بشکند.


نقدی متذکر شد: امام خمینی(رحمه الله علیه) فرمودند که مردم ایران از مردم حجاز در عهد رسول مکرم اسلام بالاتر هستند و امروز مردم ایران از کوفه در عهد امیرالمؤمنین(علیه السلام) بالاتر هستند و این ملت در ایستادگی و مقاومت در این چهل سال این مهم را ثابت کرده است.

وی افزود: امروز ملتی که اکثراً بی‎سواد بود 11 برابر رشد علم دنیا را دارد و ملتی که صنعت او گلیم‌بافی بود ماهواره به فضا می‎فرستد و زنجیره کامل انرژی هسته‎ای را در اختیار دارد، ملتی که برق نداشتند ملتی گرسنه و بی‎بضاعت و بی‎سواد داشتیم و امروز در دوردست‌ترین روستاها از آب و برق و گاز برخوردار هستند.


معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: ملتی که نمی‎توانست تفنگ بسازد امروز موشک چند هزار کیلومتری و ماهواره‌بر را می‎سازد، ملتی که امکاناتی برای علم و فناوری در اختیار نداشت امروز در دنیاداری علم و فناوری است.


نقدی بابیان اینکه بهره از مهندسی ملتی که ساخت‌وساز آن توسط غربی‎ها بود امروز در کشورهای مختلف کارخانه‎های فولاد، مترو و.. می‎سازد، تأکید کرد: امروز سومین کشور دنیا ازنظر مهندسی داشتیم و ببینید از چه نقطه به کجا رسیدیم.

وی افزود: اگر همه دنیا پیشرفت کردند ما نیز پیشرفت کردیم جایگاه ما در دنیا باید ثابت باقی می‎ماند و می‎بینیم میزان تحصیلات مردم کشور در دنیا رتبه پنجم را داریم و از نظر بهداشت رتبه هفتم و در تمام فناوری‎های نو رتبه کشور زیر 10 است و در بیشتر صنایع ما رتبه‎های زیر 20 را در جهان داریم.


معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متذکر شد: با چه هزینه‎ای ملت انقلابی توانسته به این پیشرفت‌های خیره‎کننده دست پیدا کند، در پیش از انقلاب اسلامی 6 میلیون بشکه نفت صادر می‎شد و در انقلاب متوسط 2 میلیون بشکه نفت صادر می‎شد و روزانه 3.5 میلیون بشکه نفت را توانستیم روزانه ذخیره کنیم و به این نقطه برسیم.


نقدی متذکر شد: امروز کشوری که شاه‎های بی‎سواد و کم‌سواد حکومت می‎کردند امروز یک رهبر فرزانه و دانشمند حکومت می‎کند، کشوری که هر بار مورد تجاوز قرار می‎گرفت قسمتی از آن جدا می‎شد ولی امروز ذره‎ای از خاک کشور را از دست نداده است.

وی تأکید کرد: انقلاب اسلامی یک انقلاب بی‎نظیر و منحصربه‌فرد برای همه بشریت است، امروز رهبر عادل داریم که 30 سال رهبر بوده و روزی رئیس‌جمهور این کشور بوده و ساده زیستی را دنبال می‎کند و در اعمال و رفتارش کمترین شائبه‎ای نیست.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: ملتی با دستان خالی در برابر دشمن دست بر اتکا به خداوند به پیروزی رسید، پس از انقلاب اسلامی گروهک‎ها برعلیه انقلاب دشمن راه‎اندازی کرد قائله‎های مختلف را تدارک دیدند و مطهری‎ها، بهشتی‎ها و... را ترور کردند و ملت در برابر این تهاجم‎ها ایستاد.

نقدی با بیان اینکه امروز خاندان منحوس پهلوی خود می‎گوید از این همه افتخاراتی که ایران بدست آورده افتخار می‎کنم که یک ایرانی هستم و خود معترف به دستاوردهای انقلاب هستند، افزود: این ملت هشت سال جنگ را پشت سر گذاشت و این جنگ در حالی بود که دست ملت ایران خالی بود ولی با این وجود رژیم بعثی شکست خورد.


وی متذکر شد: وقتی جنگ شروع شد خیلی‎ها در پیشروی‎های رژیم بعث گروهای صلح را تشکیل دادند و گفتند نظامی‎های ما سلاح ندارند ولی امام خمینی(رحمه الله علیه) فرمودند جنگ جنگ تا پیروزی و جنگیدیم و دست خود را از سلاح دشمنان پر کردیم و نتیجه آن پیروزی و مقاومت شد و ثمره آن این است که تفنگداران آمریکایی‎ها را مثل موش می‎گیریم و آمریکا هیچ غلطی نمی‎تواند بکند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امام خمینی(رحمه الله علیه) فرمودند در سازندگی مانند هشت سال دفاع مقدس وارد شوید، افزود: امروز ما به کشورهای منطقه برق صادر می‎کنیم و به کشورهای زیادی در دنیا صادرات داریم.

نقدی یادآور شد: امروز کشوری که توان ساخت خانه سازمانی خود را نداشت در دنیا یکی از کشورهای سدساز و تونل ساز است و با وجود 100 سال عقب‎ماندگی در کشور اینگونه پیشرفتیم.


وی گفت: امروز ایران بزرگترین قدرت پزشکی منطقه است و روزی که شهرها را موشک باران می‎کردند می‎گفتند با صدام سازش کنید و مردم به خیابان‎ها آمدند و شعار دادند که «جنگ تا جنگ تا پیروزی» و ثمره آن قوی‎ترین نیروی هوایی در منطقه شد.


معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تولد یکی از قوی‎ترین نیروهای دریایی در منطقه پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: این دستاورد مقاومت و ایستادگی است، مقاومت و ایستادگی سبب شد که صنعت نظامی را ایجاد کنید که از زیر دریا تا زیر جو بتواند دستاورد داشته باشد که چند کشور در دنیا قادر به این کار نیست.


نقدی تاکید کرد: پس از تجربه هشت سال گذشته به این نتیجه رسیدیم که آمریکا تا چه میزان نامرد است و هیچ راهی جز اتکا به نیروهای داخلی را نداریم.


وی افزود: سقوط آمریکا قطعی است و سران آمریکا جرات ندارند که با یک ماشین ضد گلوله در پایخت کشوری تردد کند و مجبور است با هواپیمایی چراغ خاموش روی باند فرودگاه بنشیند.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513549

  • بازديدکنندگان امروز : 200

  • کل بازديدکنندگان : 1043506

پیوندها