نسخه چاپي
1397/11/21 :: ١٩:٠٠ 

یک دعوت ویژه برای جشن تولد 40 سالگی انقلاب

دشمنی‌های علنی و وعده‌هایی که آمریکایی‌ها برای براندازی نظام به گروهک‌های ضدانقلاب طی چند ماهه اخیر داده‌اند، ضرورت اتحاد نیروها و کنشگران سیاسی را بیشتر از گذشته می‌کند.

 یک دعوت ویژه برای جشن تولد 40 سالگی انقلاب


رهبر معظم انقلاب: «راهپیمایی ۲۲ بهمن یکی از شگفتی سازی‌هاست؛ مثل خود انقلاب. اینکه مردم بیایند به خیابان‌ها، در هوای سرد بهمن و این راهپیمایی ۴۰ سال ادامه داشته باشد. معتقدم امسال این حرکت راهپیمایی ۲۲ بهمن پرشکوه‌تر از سال‌های قبل خواهد بود» (۱۹ بهمن ۹۷-دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش)

سال ۹۷ برای انقلاب اسلامی سال متفاوتی است، هم برای مردم و هم برای ضد انقلاب. قبل از اغتشاشات دی ماه ۹۶ بود که «جان بولتون» مشاور رئیس‌جمهور آمریکا در نشست سالانه سازمان منافقین در پاریس گفت: «رفتار رژیم [ایران] هیچ تغییری نکرده است. تنها راه همانا تغییر این رژیم است و ما حاضران در این جمع پیش از سال ۲۰۱۹ در تهران جشن خواهیم گرفت. نباید بگذاریم رژیم ایران چهل سالگی خود را ببیند»

گروه‌های ضد انقلاب پس از این نشست راهبرد خود را هجمه حداکثری به جمهوری اسلامی قرار دادند؛ از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی گرفته تا تحرکات ضد امنیتی در کشور همچون اغتشاشات دی ماه ۹۶ و حادثه تروریستی اهواز در ۳۱ شهریور ۹۷.

از سوی دیگر، در داخل کشور نیز همه چیز برای مهیا شدن جشن چهل سالگی انقلاب مهیا شد. ستاد برگزاری «چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی» در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کار خود را آغاز کرد و سران قوا، مسئولین، جریان‌های سیاسی و رسانه‌ها نیز بر لزوم برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهل سالگی انقلاب تاکید کردند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513319

  • بازديدکنندگان امروز : 1958

  • کل بازديدکنندگان : 1043092

پیوندها