نسخه چاپي
1397/11/19 :: ١٢:٠٧ 

حماسه مردم با حضور وحدت‌بخش در راهپیمایی 22بهمن

استاندار اردبیل گفت: قطعا در 22بهمن حضور وحدت‌بخش مردم بزرگ ایران اسلامی همانند روزهای آغازین انقلاب اسلامی و سال‌های گذشته حماسه‌ای دیگر را رقم خواهد زد.

حماسه مردم با حضور وحدت‌بخش در راهپیمایی 22بهمن

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل اکبر بهنام‌ جو در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی در فرمانداری مشگین شهر، وحدت و ایستادگی ملت ایران اسلامی را عامل پیروزی انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی نشان داد که با وحدت و ایستادگی می‌توان کارهای بزرگی انجام داد.

وی افزود: قطعا در 22بهمن حضور وحدت‌بخش مردم بزرگ ایران اسلامی همانند روزهای آغازین انقلاب اسلامی و سال‌های گذشته حماسه‌ای دیگر را رقم خواهد زد.

استاندار اردبیل با اشاره به رویکرد جدید برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی، گفت: جلسات اقتصاد مقاومتی از دهه فجر امسال در شهرستان‌ها و به صورت هر 45روز یک‌بار با مسؤولیت فرمانداران برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم آماده سازی برنامه مشگین‌شهر1400، بیان داشت: باید مشخص شود که در دو سال آینده چه اقداماتی باید در این شهرستان در عرصه‌های کشاورزی، صنعت، گردشگری و ... انجام و کدام زیرساخت‌ها و پروژه‌ها باید اجرا شود.

بهنام‌جو طرح‌های در حال اجرای شهرستان مشگین شهر در زمینه‌های گردشگری، راه و دوبانده کردن جاده‌های منتهی به مشگین‌شهر، کارخانه کامیون‌سازی، سدهای در حال ساخت، شبکه برق‌رسانی و ... را با حضور مسؤولان مربوطه مورد بررسی قرار داد.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 10

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513525

  • بازديدکنندگان امروز : 174

  • کل بازديدکنندگان : 1043480

پیوندها