نسخه چاپي
1397/11/18 :: ١١:١٩ 
در چهل سالگی انقلاب اسلامی انجام می‌شود

برگزاری نمایشگاه های «مدرسه انقلاب» در ۸۵ مدرسه زنجان

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان زنجان گفت: نمایشگاه های «مدرسه انقلاب» تا ۳۰ بهمن در ۸۵ مدرسه استان زنجان دایر است.

برگزاری نمایشگاه های «مدرسه انقلاب» در ۸۵ مدرسه زنجان

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، محمد رضاخانی در آئین افتتاح نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب»، افزود: این نمایشگاه‌ها در ۸۵ مدرسه استان در حال برگزاری است و تا ۳۰ بهمن برای آشنایی دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب و نظام دایر است.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه ها ایجاد روحیه انقلابی و انتقال مفاهیم و معارف و ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل جدید است، اظهار کرد: نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب » روایتگر دیروز، امروز و فردا است که با خلاقیت دانش آموزان دهه ۸۰ برگزار می شود.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان زنجان با بیان اینکه دهه فجر با ایام فاطمیه مقارن است، گفت: همزمان با دهه فجر ۳۵ مبلغ در مدارس استان زنجان حضور دارند.

رضاخانی ابراز کرد: حلقه‌های معرفت و کارگاه آموزش زندگی فاطمی از بخش‌های مهمی است که توسط مبلغین در مدارس برگزار می شود.

وی بابیان اینکه نسل سوم و چهارم ، انقلاب را ندیده‌اند، تصریح کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی برای دانش آموزان بسیار خوب است. 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513540

  • بازديدکنندگان امروز : 190

  • کل بازديدکنندگان : 1043496

پیوندها