نسخه چاپي
1397/11/18 :: ١٠:٥٢ 

نقش مردم و حضور آنها اصلی‌ترین عنصر مراسم راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است

رئیس ستاد اجرائی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان آذربایجان غربی نقش مردم، باتوجه به ماهیت انقلاب اسلامی، تعیین کننده است.

نقش مردم و حضور آنها اصلی‌ترین عنصر مراسم راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است

 به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی محسن شکرنیا، رئیس ستاد اجرائی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آذربایجان غربی،  در جلسه هماهنگی مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، گفت: نقش مردم، باتوجه به ماهیت انقلاب اسلامی، تعیین کننده است.

وی با اشاره به عوامل پیروزی انقلاب اسلامی گفت: سه عامل مکتب، رهبری و مردم از عوامل مهم و اصلی پیروزی انقلاب اسلامی هستند که مردم اصلی‌ترین عنصر  در راس استمرار انقلاب اسلامی است.

شکرنیا با اشاره به جوسازی کانال‌ها و شبکه‌های معاند علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: نقش مردم همواره در طول چهل سال انقلاب اسلامی، در استمرار و حفاظت از انقلاب بسیار ویژه و محوری و تعیین کننده بوده و رسانه ها برای حضور هرچه پرشورتر مردم در راهپیمایی 22 بهمن زمینه سازی و شرایط حساس را تبیین کنند.

شکرنیا با تاکید بر اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با سالهای قبل متفاوت است، یادآور شد: باید از تمامی توان و ظرفیت خود و تبیین دستاوردهای انقلاب و اهمیت حضور مردم در پاسخگویی به توطئه‌های دشمنان قدار اسلام و انقلاب، عزم جدی از خود نشان دهیم.

وی گفت: مردم همیشه در صحنه استان مصمم‌تر از گذشته با انجام یک راهپیمایی تماشایی و دشمن شکنانه یک حماسه دیگری را در ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خلق خواهند کرد و میثاق مجدد با آرمان‌های امام و شهدا و رهبری خواهند بست.

با تصویب اعضای جلسه هماهنگی مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن؛ راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در ارومیه همزمان با سراسر کشور، ساعت 10 صبح با تجمع در محل میدان ولایت فقیه؛ راهپیمایی رسمی مرکز استان ساعت 10/30 شروع حرکت به سمت میدان انقلاب خواهد بود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513566

  • بازديدکنندگان امروز : 220

  • کل بازديدکنندگان : 1043526

پیوندها