نسخه چاپي
1397/11/18 :: ١٠:٤٦ 
رئيس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان آذربايجان شرقي:

تدارک برنامه هاي متنوع در سراسر استان تبریز براي چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

رئيس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان آذربايجان شرقي با اشاره به نياز شهر تبريز براي يك ميدان تجمع، گفت: جاي خالي يك ميدان بزرگ كه پاسخگوي تجمعات مردم تبريز در راهپيمايي ها باشد، به شدت احساس مي شود.

تدارک برنامه هاي متنوع در سراسر استان تبریز براي چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام حسين تقي زاده، منطقه آذربايجان شرقي، اظهار كرد: مردم تبريز در راهپيمايي ها و به ويژه در راهپيمايي 22 بهمن ماه، بايد به جايگاه سخنراني اشراف داشته و بتوانند مقابل آن تجمع شكوهمند خود را به نمايش بگذارند.

وي افزود: بايد قبول كنيم كه در اين رابطه نقص داريم و هر چند علي رغم اين كمبودها، همواره راهپيمايي ها و تجمعات شكوهمندي در تبريز برگزار شده اما بايد يك ميدان ويژه و مناسب براي تجمعات مردم تبريز فراهم شود.

 رئيس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان آذربايجان شرقي با اشاره به اين كه در اين خصوص چندين محور را در سطح شهر شناسايي كرده ايم كه مناسب اين موضوع هستند، تشريح كرد: از جمله پيشنهادهايي كه بنده در اين رابطه دارم اين است كه مركز اول تجمعات شهر، از مبدا 'ميدان شهدا يا ميدان ساعت' به طرف ارتش جنوبي تا آخر و دومين مركز تجمعات نيز از مبدا 'ميدان شهدا' به طرف 17 شهريور درنظر گرفته شود.

وي با بيان اين كه هر سال در اين رابطه بحث و گفت وگو مي كنيم اما يك سري موانع، مانع از اجراي اين موضوع شده است، ادامه داد: به عنوان رئيس ستاد اجرايي چهلمين سال پيروزي انقلاب در استان، از تمامي مسئولان، شوراي تامين استان و به ويژه شهردار محترم كه علاقه مند به خدمت است، تقاضا دارم با همكاري شهرداري هاي ساير مناطق و سازمان ترافيك شهرداري، براي سال هاي آينده يك ميدان آبرومند در شان راهپيماي يوم الله 22 بهمن مردم تبريز فراهم كنند تا مردم غيور و هميشه در صحنه تبريز بتوانند به راحتي حضور حماسي خود را به نمايش بگذارند.

وي در اين رابطه تاكيد كرد: به علت مناسب نبودن مكان، مردم نمي توانند مقابل جايگاه ايستاده و همچنين امكان تصوير برداري و به تصوير كشيدن حضور پرشور و حماسي مردم در رسانه ها با مشكل مواجه مي شود، از اين رو فراهم كردن ميداني براي تجمعات مردم تبريز امري ضروري است.

حجت الاسلام تقي زاده در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به برنامه هاي 29 بهمن در تبريز و با تاكيد بر اين كه ديدار مردم آذربايجان با مقام معظم رهبري مهم ترين برنامه 29 بهمن در آذربايجان شرقي است، اظهار كرد: ديدار با خانواده هاي شهداي 29 بهمن تبريز و همچنين برگزاري يادواره شهداي 29 بهمن با حضور سرلشكر صفوي در بازار تبريز از ديگر برنامه هاي درنظر گرفته شده براي اين روز است.

وي با بيان اين كه در مسجد مقبره نيز برنامه رونمايي كتاب و مراسمي در مورد نقش بازار در جريان پيروزي انقلاب اسلامي ايران در تبريز برگزار مي شود، افزود: برنامه هاي متنوع بسياري در سراسر استان براي اين روز ارزشمند تدارك ديده شده است.

 

 

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513576

  • بازديدکنندگان امروز : 232

  • کل بازديدکنندگان : 1043538

پیوندها