نسخه چاپي
1397/11/16 :: ٠٨:١٣ 

افتتاح 130 واحد مسکن مددجویی همزمان با دهه فجر در زنجان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: 130 واحد مسکن مددجویان کمیته امداداستان، با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 662 میلیون تومان در دهه مبارک فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

افتتاح 130 واحد مسکن مددجویی همزمان با دهه فجر در زنجان


به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، هدایت صفری در دیدار با سید محسن لطیفی مدیرکل صدا وسیمای مرکز زنجان با اشاره به اینکه خدمات مسکن ارائه‌ شده به خانوارهای زیرپوشش این نهاد با رویکرد توانمندسازی جامعه هدف انجام می‌شود، اظهار کرد: خدمات کمیته امداد در بخش مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد به‌منظور اثربخش شدن سایر خدمات و بر اساس نیازسنجی انجام‌ شده به جامعه هدف ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه خدمات مسکن کمیته امداد به مددجویان این نهاد در بخش‌های مختلف بر اساس اولویت‌ به آنها ارائه می‌شود، افزود: خدمات مسکن کمیته امداد در قالب تعمیرات جزئی و کلی، اخذ انشعاب آب، برق، گاز و همچنین بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی به مددجویان این نهاد ارائه می‌شود.

وی در ادامه از بهره‌برداری 130 واحد مسکن مددجویی در ایام‌الله دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی 75 واحد مسکن احداثی برای مددجویان روستایی و 55 واحد مسکن شهری با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 662 میلیون تومان به افراد تحت حمایت کمیته امداد در استان واگذار می شود.

صفری از ایجاد یک هزار و 592 فرصت شغلی جدید برای مددجویان کمیته امداد استان زنجان خبر داد و گفت: برای ایجاد این تعداد شغل که با رویکرد طرح‌های نو و دانش بنیان انجام شده است و بیش از 25 میلیارد و 488 میلیون تومان از محل منابع داخلی این نهاد و بانک‌های استان پرداخت‌ شده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان نیز با قدردانی از خدمات کمیته امداد به ویژه در شرایط کنونی  آمادگی این مرکز برای همکاری با برنامه‌های اجرایی کمیته امداد استان اعلام کرد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513350

  • بازديدکنندگان امروز : 2012

  • کل بازديدکنندگان : 1043146

پیوندها