نسخه چاپي
1397/11/15 :: ١٠:٥٨ 

رونمایی از تولیدات کارگروه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

رونمایی از تولیدات کارگروه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، آیت الله دستغیب تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) و معاون استاندار فارس از تولیدات کارگروه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان فارس رونمایی شد.

رونمایی از تولیدات کارگروه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس،حجت الاسلام و المسلمین محمد رضایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه همواره مقام معظم رهبری بر حضور فعال جوانان انقلابی در فضای مجازی تاکید دارند گفت:  این تولیدات شامل مجموعه پوسترها در موضوعات مختلف، اینفوگرافیک، ویدیوکلیپ، موشن گرافیک و مجموعه رسانه ای اشلو(درباره شهید جاویدی) می باشد.

رضایی افزود : بخش دیگری از این تولیدات نیز با موضوعات مختلف و عناوینی نظیر پوستر های ما می توانیم، تا اوج، ایران من، انقلاب در فارس، طوفان غیرت، فارس در قله، چهل سال روشنایی، فارسنامه، انقلاب باورها و... به طرح و بررسی اهداف و اندیشه های انقلاب می پردازد و همچنین دستاوردها و ثمرات انقلاب اسلامی را در استان فارس معرفی و واکاوی می کند.

آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور نیز با قدردانی از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس به جهت تشکیل کارگروه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: ظرفیت زیادی در این زمینه وجود دارد و امکان معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی از طریق فضای مجازی به قشرهای گوناگون جامعه ممکن است.

وی با بیان اینکه بیش از 80 درصد جمعیت کشور، سال های قبل از پیروزی انقلاب را ندیده اند بر لزوم معرفی جامع و کامل انقلاب به نسل جوان تاکید کرد و گفت: دشمن از ناآگاهی برخی افراد از دستاوردهای انقلاب سوءاستفاده می کند، از این رو باید دستاوردهای نظام اسلامی را برای مردم تبیین کنیم تا جلو تحریف دشمن گرفته شود.

گفتنی است تولیدات کارگروه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان فارس با مشارکت سازمان فضای مجازی سراج مرکز فارس, سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس,  مرکز تولید ونشر دیجیتال انقلاب اسلامی استان فارس وجبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فارس  تهیه و برای انتشار در فضای مجازی در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی  آماده شده است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513570

  • بازديدکنندگان امروز : 225

  • کل بازديدکنندگان : 1043531

پیوندها