نسخه چاپي
1397/11/17 :: ٠٨:٢١ 

40 هزار برنامه ويژه در دهه فجر برگزار مي شود

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: در دهه فجر امسال بیش از 40 هزار برنامه ویژه در سراسر کشور به منظور بزرگداشت انقلاب اسلامی برگزار می شود.

40 هزار برنامه ويژه در دهه فجر برگزار مي شود

«نصرت الله لطفی» امروز - شنبه- در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که در باغ موزه دفاع مقدس تهران برگزار شد، اظهارداشت: سال گذشته برای مقابله با نظام سلطه که در تلاش برای تقابل با نظام اسلامی، تضعیف کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحریف دستاوردهای انقلاب اسلامی است، تصمیم گرفته شد که در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دستاوردهای را به خوبی تبیین کنیم. 

وی افزود: در بین 35 کارگروه که با اجماع ارگان ها شکل گرفت، کارگروه دفاعی - امنیتی با مدیریت ستادکل نیروهای مسلح با همت جهادی چهار نمایشگاه را برای نخستین بار با شکوه و عظمت در پایتخت برگزار می کند. 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور خاطرنشان کرد: ستادکل نیروهای مسلح علاوه بر نمایشگاه های تهران در کل کشور نیز نمایشگاه هایی به منظور تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برپا کرده است. 

لطفی اعلام کرد که دستگاه های لشکری و کشوری به منظور بزرگداشت دهه مبارک فجر بیش از 40 هزار برنامه را در سراسر کشور اجر برگزار می کنند. 

وی به برگزاری باشکوه سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: حضور پرشور روز گذشته مردم در سراسر کشور وعده ای برای برگزاری باشکوه مراسم دهه مبارک فجر است. 

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور افزود: راهپیمایی 22 بهمن سال قبل بسیار پرشورتر از سال های گذشته بود و بر اساس پیش بینی رهبر معظم انقلاب اسلامی راهپیمایی امسال پرشورتر از هر سال برگزار می شود. 

ستادکل نیروهای مسلح چهار نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، اقتدار دفاعی، سازندگی و محرومیت زدایی و اقتدار هوایی نیروهای مسلح را از هفته گدشته در تهران برگزار کرده است. 

در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی تمبر یادبود نمایشگاه نیز رونمایی و به امضا مدعوین رسید. 

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی که در موزه دفاع مقدس افتتاح شده است، تا 22 بهمن ماه در این موزه برپا است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 490610

  • بازديدکنندگان امروز : 287

  • کل بازديدکنندگان : 978200

پیوندها