نسخه چاپي
1397/11/13 :: ٠٩:١٧ 

لزوم حفظ همبستگی ملی در پرتو قوانین اسلام

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: اگر همبستگی ملی در پرتو قوانین اسلام داشته باشیم، از این پس نیز همچون سال های گذشته سربلند خواهیم ایستاد و پرچم انقلاب را به صاحب اصلی آن یعنی یگانه منجی عالم بشریت تقدیم خواهیم کرد

لزوم حفظ همبستگی ملی در پرتو قوانین اسلام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین عسگر دیرباز، نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری،  12 بهمن ماه ، در مراسم سالروز ورود  تاریخی حضرت  امام خمینی (ره)  به میهن اسلامی که در میدان انقلاب ارومیه برگزار شد اظهار داشت: اگر افرادی به عنوان همراهی با انقلاب، به ظاهر همراه انقلاب باشند، اما مطیع شیطان یا مطیع هوای نفس خودشان شوند، ممکن است دچار آسیب شده و از قطار انقلاب پیاده شوند.

وی با بیان اینکه در کنار چنین ریزش هایی، انقلاب ما رویش های بسیاری داشته است، خاطرنشان کرد: در همین سال های اخیر، جوانانی که به عنوان مدافع حرم از کشور و از استان، در عنفوان جوانی به عنوان دفاع از انقلاب و آرمان های انقلاب و شهدا در مقام لبیک گفتن به ندای رهبری، در سوریه و عراق حضور یافتند و خون پاک خود را تقدیم انقلاب کردند و اینها رویش های انفلاب هستند.

حجت الاسلام والمسلمین دیرباز ادامه داد: این انقلاب به راحتی در اختیار ما قرار نگرفته و با هزاران خون دلها و با شکنجه های علما در زندان های طاغوت، همان کسانی که هدفی جز برپایی حکومت اسلامی نداشتند، به دست ما رسیده است.

وی یادآور شد: اکنون نیز مقام معظم رهبری خون دلها خورده و تلاش می کنند و هم اکنون با سن بالای خود به اندازه چند نفر جوان کار کرده و برای حفظ نظام و  انقلاب تلاش می کنندو مسئولین که خداوند برای شما به برکت خون شهدا و ولی نعمت که مردم هستند، در یک برهه ای از انقلاب مسئولیتی بر دوش شما گذاشته شده و باید از لحظه به لحظه طلایی دوران مسئولیت خود برای خدمت به مردم استفاده کنید.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: مسئولین باید برای حفظ این نظام شکوهمند اسلامی تلاش کنند، انقلاب اسلامی برای ملت ما عزت آورد و زندگی باعزت، تحریم و مشکلات نیز دارد و ما همچنان با وجود مشکلات، یاد امام راحل را زنده نگه داشته و پای آرمان های انقلاب ایستاده ایم.

وی تاکید کرد: اگر همبستگی ملی در پرتو قوانین اسلام داشته باشیم، از این پس نیز همچون سال های گذشته سربلند خواهیم ایستاد و پرچم انقلاب را به صاحب اصلی آن یعنی یگانه منجی عالم بشریت تقدیم خواهیم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین دیرباز با تاکیدبرحضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار کردند:  امسال نیز مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان آذربایجان غربی پرشورتر از سال‌های گذشته برای پاسخگویی به توطئه‌های دشمنان انقلاب و اسلام در جهت لبیک‌گویی به آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حماسه دیگری خلق خواهد شد و به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک راهپیمایی تاریخی خلق خواهند نمود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 716308

  • بازديدکنندگان امروز : 1290

  • کل بازديدکنندگان : 1862595

پیوندها