نسخه چاپي
1397/11/11 :: ١١:٣٨ 

چهل سالگی انقلاب فرصتی برای بازخوانی خاطرات این دوران

عباس سروی گفت: چهل سالگی انقلاب فرصتی برای بازخوانی آرمان‌های امام و فرصتی برای بازخوانی خاطرات آن دوران است.

چهل سالگی انقلاب فرصتی برای بازخوانی خاطرات این دوران

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه عباس سروری، رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه گفت: باید چهل سال را مرور کنیم اما با درک انقلاب و در این راستا واقعیت انقلاب را به دنیا معرفی کنیم.

وی اظهار کرد: باید مراقبت کنیم تا از اهداف انقلاب دور نشویم و این ایام فرصتی برای بازخوانی خدمات چهل ساله انقلاب است.
وی تصریح کرد: ۴۰ سالگی انقلاب فرصتی برای بازخوانی خاطرات دوران انقلاب است.
سروری به نحوه اجرای برنامه‌های این ایام نیز اشاره و عنوان کرد: برنامه‌های این ایام توسط کمیته تخصصی و از سوی ستاد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی شده و مسئولیت اجرای آن را کمیته‌های مذکور برعهده دارند.
وی افزود: باید روحیه امیدواری به نسل آینده را در نسل جوان تقویت کنیم چراکه دشمنان بدنبال ایجاد روحیه یأس در بین نسل جوان هستند.
رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان کرمانشاه در پایان با تأکید بر اینکه باید برنامه‌های ارائه شده در این ایام مستدل، منطقی و باورپذیر برای مردم باشد، تأکید کرد: شاخص‌ترین برنامه‌های این ایام راهپیمایی ۲۲ بهمن است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513333

  • بازديدکنندگان امروز : 1979

  • کل بازديدکنندگان : 1043113

پیوندها