نسخه چاپي
1397/11/11 :: ١١:١١ 

انسجام ملي مهم ترين مؤلفه قدرت ايران است/خدمت صادقانه به مردم در رأس امور باشد

جانشين فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بيان اينكه انسجام ملي مهم ترين مؤلفه قدرت ايران است، گفت: امروز بايد خدمت صادقانه به مردم در رأس امور باشد.

انسجام ملي مهم ترين مؤلفه قدرت ايران است/خدمت صادقانه به مردم در رأس امور باشد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سرهنگ منصور شوقاني صبح امروز در همايش نقش اصناف و بازاريان در دوران انقلاب اسلامي كه با حضور اصناف و بازاريان در شبستان اعظم آستان مقدس امام زاده يحيي (ع) سمنان برگزار شد، با اشاره به تلاش هاي دشمنان براي تضعيف انقلاب و كشور اظهار كرد: در 40 سالگي انقلاب اسلامي، مسأله اي كه دشمنان روي آن متمركز شده اند تا مانع برگزاري جشن انقلاب شوند، دستاوردهايي است كه اركان و مباني انقلاب داشتند.

وي به چهار مؤلفه قدرت انقلاب كه همواره مورد هدف دشمن بوده است، اشاره و تصريح كرد: از قدرت هاي اصلي كشور، انسجام ملي و وحدت بين اقشار، احزاب و گروه هاي سياسي بوده و انسجام ملي دشمن را عصباني كرده است.

جانشين فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از قدرت هاي ديگر نظام اسلامي را قدرت منطقه اي و نفوذ بين مردم دانست و گفت: نفوذ منطقه اي از دستاوردهاي نظام مقدس اسلامي است.

شوقاني، افزايش قدرت دفاعي نظام اسلامي را از ديگر مؤلفه هاي قدرت كشور عنوان كرد و افزود: امروز مناطق اطراف كشور با شرايط سختي مواجه هستند و در اطراف كشورمان، بحراني ترين شرايط را از نزديك مي بينيم؛ اما كشور ما امن ترين نقطه بوده كه علاوه بر تجهيزات، اراده مصمم و ايستادگي و مقاومت مردمي در آن دخيل است.

وي به وجود منابع متعدد انرژي در كشور كه دشمن را به عصبانيت واداشته است، اشاره و اضافه كرد: مسأله ديگري كه دشمن را به كشور حساس كرده، ذخاير، معادن و انرژي است.

جانشين فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به ضرورت خدمت صادقانه به مردم خاطرنشان كرد: امروز براي تقويت انسجام ملي بايد خدمات صادقانه به مردم ارائه كرد.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 12

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513568

  • بازديدکنندگان امروز : 222

  • کل بازديدکنندگان : 1043528

پیوندها