نسخه چاپي
1397/11/11 :: ١٣:٠٣ 

امروز دشمن در نقطه حضیض افول قرار گرفته است

حجت الاسلام والمسلمین سالاری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی در نشست خبری با حضور اصحاب خبر و رسانه بیان داشت: امروز دشمن با تمام توان خود وارد میدان شده و این نشان از اوج ذلت و درهم ریختگی اوست.

امروز دشمن در نقطه حضیض افول قرار گرفته است

 

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، نشست خبری دبیر شورای سیاستگذاری و راهبری و رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان خراسان شمالی در جمع اصحاب خبر و رسانه برگزار شد

در این نشست حجت الاسلام سالاری؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی گفت: با وجود آشکار بودن فروپاشی هیمنه دشمن اما شاهدیم که دشمن هنوز ناامید نشده است و توان خود را برای سال آینده به کار بسته است

وی  با اشاره به اینکه امروز جمهوری اسلامی در شرایط جنگ اقتصادی قرار گرفته است، گفت: برای پیروزی کامل جبهه انقلاب اسلامی نیاز است که مسئولان نیز مانند مردم با هوشیاری در صحنه حضور پیدا کنند و پیگیر مشکلات کشور باشند.

رئیس ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان خراسان شمالی  درخصوص ویژه برنامه های ستاد استان تصریح کرد: این ستاد متشکل از 14 کارگروه مختلف است که تاکنون 1117 عنوان برنامه در سامانه این ستاد ثبت شده است. ذیل این برنامه‌ها قریب به 15 هزار و 70 عنوان فعالیت، اجرایی می شود. برنامه‌های ستاد چهلمین سالگرد انقلاب از ابتدای سال شروع شده و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در ادامه به تبیین این برنامه‌ها پرداخت و خاطرنشان کرد: در مجموع 93 برنامه اردویی، 163 برنامه رادیو و تلویزیون، 110 برنامه تجلیل، 500 برنامه جشن و جشنواره و 206 کارگاه آموزشی در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه افزود: 22 بهمن امسال در بیش از 60 نقطه راهپیمایی برگزار خواهد شد. همچنین مراسم باشکوه 12 بهمن در مرکز 8 شهرستان خراسان شمالی نیز انجام خواهد گرفت.

حجت‌الاسلام سالاری خاطرنشان کرد: حضور مدیران و مسئولان استانی در بین مردم و پاسخ به سوالات و مطالبات آنها تحت عنوان برنامه 10 شب چهل مسجد از برنامه‌های محوری این ستاد می‌باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با تاکید بر اینکه برخورد جدی با مدیران کم کار در ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در دستور کار است، گفت: بعد از ارزیابی سازمان بازرسی استان در مورد عملکرد مدیران در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، اسامی مدیران کم کار و ناکارآمد در این ستاد به رسانه‌ها معرفی می‌شوند.

 

 

 

 

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 5

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513479

  • بازديدکنندگان امروز : 121

  • کل بازديدکنندگان : 1043427

پیوندها