نسخه چاپي
1397/11/09 :: ١٤:٠٠ 

هشت هزار برنامه جشن انقلاب اسلامی در یزد برگزار می شود

حجت الاسلام محمد فخرالدینی افزود: برنامه ها مردمی و با همکاری بخش های اداری و تشکل ها برگزار می شود.

هشت هزار برنامه جشن انقلاب اسلامی در یزد برگزار می شود

 
به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد،حجت الاسلام محمد فخرالدینی روز سه شنبه در جلسه روسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ها افزود: برنامه ها مردمی و با همکاری بخش های اداری و تشکل ها برگزار می شود.
وی ادامه داد: تبیین اهداف و آرمان های والای انقلاب اسلامی به نسل جوان و همچنین نمایش دستاوردهای 40 ساله نظام در کنار ارائه خدمات به مردم، رویکرد برنامه هاست.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد تصریح کرد: برگزاری جلسه های فرهنگی، معرفتی و بصیرتی جزو برنامه های این شورا در استان است.
فخرالدینی گفت: مردمی برگزار شدن برنامه ها با همکاری نسل جوان و همراهی مسئولان با جدیت با هماهنگی و همکاری جدی انجام می شود.
همچنین جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با مشارکت گسترده آحاد مردم ولایی و انقلابی در افزون بر 80 محل برگزار می شود.
سعید زارع با اشاره به دشمنی های استکبارجهانی بر ضرورت مشارکت مردم و جوانان در راهپیمایی امسال تاکید و ابراز امیدواری کرد تا این مراسم بنحو مناسب برگزار شود.
وی خاطرنشان کرد: ملت قهرمان ایران در شرایط حساس و دشمنی های کفر جهانی بار دیگر با حضور پرشور در این راهپیمایی، انزجار خود را به دشمنان نشان می دهند.
همچنین روسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ها به ارائه گزارش در خصوص برنامه های مناطق خود در خصوص برگزاری جشن های چهل سالگی انقلاب اسلامی اشاره کردند.
توجه به مردمی برگزار شدن مراسم، جلسه های بصیرتی و معرفتی و همچنین برنامه ریزی برای حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال تاکید شد.
استان یزد یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513297

  • بازديدکنندگان امروز : 1919

  • کل بازديدکنندگان : 1043053

پیوندها