نسخه چاپي
1397/11/09 :: ٠٩:٢١ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت:

اصناف خط مقدم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بوده اند

نصرت الله لطفی گفت: پیوند ناگسستنی اصناف و انقلاب اسلامی و ولایت فقیه تجلی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است.

 اصناف خط مقدم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بوده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نصرت الله لطفی در مراسم رونمایی از پوستر اتاق اصناف ایران که به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور رئیس و هیات رئیس اتاق اصناف ایران در جمع خبرنگاران برگزار شده بود، گفت: پیوند ناگسستنی اصناف و انقلاب اسلامی و ولایت فقیه تجلی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: اصناف همواره در طول دروان انقلاب اسلامی پشتوانه نظام و رهبری بوده اند و همه ساله به شکرانه پیروزی انقلاب در برنامه‌های دهه فجر حضوری پررنگ داشته‌اند و اصناف به نوعی عضو خانواده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند و یک پایه اساسی مراسمات بزرگداشت دهه فجر همیشه اصناف بود اند.

نصرت الله لطفی افزود: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم به پیروزی رسید و نظامی که متکی به مردم کشورش باشد هیچگاه از بین نخواهد رفت و بخش کثیری از مردم اصناف بوده اند که همراهیشان برای انقلاب و نظام ثابت شده است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اظهار کرد: در حال حاضر در شرایط اقتصادی امروز نیاز به همراهی داریم و ضعف های موجود در بحث اقتصاد کشور ناشی از ضعف مدیریتی میباشد.

وی تاکید کرد: در شرایط اقتصادی کشور تحریم ها تاثیرگذار است اما آنچه که باعث افزایش قیمت های ساعتی در بازار می شود بیش از آثار تحریم ها ضعف مدیریتی داخلی در کشور است و می طلبد که در شرایطی که در حال جنگ اقتصادی هستیم بهتر عمل کنیم.

نصرت الله لطفی افزود: جنگ اقتصادی امروز به مراتبط سخت تر از جنگ دوران تحمیلی است و در جنگ پیش رو ویرانی نداریم اما با پیچیدگی های سخت تری رو در رو هستیم چرا که دشمن معیشت مردم را هدف قرار داده است و اشکالات مدیریتی را نباید به حساب انقلاب گذاشت و باید با درایت توطئه های دشمن را خنثی کرد

 

 

رئیس اتاق اصناف ایران در مراسم رونمایی از پوستر اصناف در آستانه 40 سالگرد انقلاب اسلامی

پیوند ناگسستنی اصناف و انقلاب اسلامی قابل انکار نیست

در ادامه جلسه  رونمایی از پوستر اصناف در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی سعید ممبینی اظهارکرد: ایام دهه فجر یاد آور خاطرات و آرمانهای پیروزی انقلاب اسلامی است که امام راحل همیشه از اصناف به عنوان بازوان ستبر انقلاب اسلامی یاد کرده اند.

وی با بیان اینکه اصناف همواره در کنار انقلاب بوده اند، تصریح کرد: اصناف در همه حال پیشگام و پیشقدم بوده‌اند و در تبعیت و همراهی مقام معظم رهبری حرکت کرده اند و امسال نیز مثل سالهای گذشته به مناسبت ۴۰ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه ها و مراسم های متعددی را در اتاق های اصناف کشور خواهیم داشت که اتاق اصناف ایران به عنوان ستاد برگزاری این مراسمات را هدایت خواهد کرد.

ممبینی افزود: اصناف همیشه به صورت خودجوش در مراسم های دهه فجر انقلاب اسلامی شرکت داشته اند.

رئیس اتاق اصناف ایران بیان کرد: برنامه های مختلفی در کل کشور برنامه ریزی و پیش بینی شده است و امروز نیز از پوستر اصناف کشور در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی رونمایی خواهد شد و امیدواریم که امسال نیز اصناف در مراسمات دهه فجر حضور پرشور داشته باشند .

وی افزود: تمرکز بر نقش اصناف دراقتصاد مقاومتی و تولید کالای ایرانی و همراهی دولت با اصناف در این شرایط اقتصادی که معیشت مردم در اولویت قرار دارد بسیار با اهمیت است و همچنین برگزاری جشنوارهایی که خرید مردم را آسانتر کند را در دستور کار داریم.

ممبینی اظهار کرد: تلاش ما بر این است که اصناف در بعد اقتصادی نیز نقش آفرینی بیشتری داشته باشند و دولت هم به دنبال کمک برای تامین ارزاق عمومی مردم باشند با همراهی اصناف ارزاق مورد نیاز مردم را با حفظ عزت مردم در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 490662

  • بازديدکنندگان امروز : 362

  • کل بازديدکنندگان : 978275

پیوندها