نسخه چاپي
1397/11/07 :: ١١:٥٠ 

همایش چهل سالگی انقلاب و نقش دانشگاه در طلیعه تمدن نوین اسلامی برگزار می شود

رييس بسیج اساتید دانشگاه آزاد گفت: اجلاس سراسری مسولان کانون های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان 'چهل سالگی انقلاب اسلامی و نقش دانشگاه در طلیعه تمدن نوین اسلامی' از نهم تا دوازدهم بهمن ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

همایش چهل سالگی انقلاب و نقش دانشگاه در طلیعه تمدن نوین اسلامی برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، محمود هاشمی رییس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در نشست خبری که در سالن جلسات سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد، گفت: اجلاس سراسری مسولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «چهل سالگی انقلاب اسلامی و نقش دانشگاه در طلیعه تمدن نوین اسلامی» از نهم تا دوازدهم بهمن ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد:در این اجلاس حدود سیصد نفر از اساتید بسیجی دانشگاه آزاد حضور خواهند داشت که بعد از اجلاس این اساتید دستاورد‌های اجلاس را برای ۱۶ هزار استاد بسیجی تشریح خواهند کرد.

رییس بسیج اساتید دانشگاه آزاد تاکید کرد: جانشین و معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی، رییس سازمان بسیج اساتید کشور، آقایان قالیباف شهردار اسبق تهران و مقدم فر مشاور رییس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد از میهمانان اجلاس هستند، البته از مسوولان دیگری هم دعوت کردیم که هنوز حضور آن‌ها قطعی نشده است.

وی با اشاره به تشکیل ۸ کمیسیون در این اجلاس گفت: این کمیسیون‌های هشت‌گانه برای آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی تشکیل می‌شوند. عزم جدی بسیج اساتید رفع مشکلات کشور است و بعد از برگزاری این اجلاس در نظر داریم تا نتایج آن برای ۱۶ هزار نفر از استادان دانشگاه آزاد اسلامی تشریح شود تا این اساتید نتایج برگزاری اجلاس چهل سالگی انقلاب اسلامی را برای یک میلون و دویست هزار دانشجو تبیین کنند.

وی در قسمت دیگری از سخنانش اظهار داشت: ۴۰ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی که به تعبیری بعثت انقلاب امام (ره) است، می‌گذرد، چهل سالگی انقلاب بلوغ انقلاب محسوب می‌شود و در این چهل سالگی به طور طبیعی و ذاتی کارنامه و عملکرد انقلاب مورد قضاوت همگان قرار می‌گیرد.

هاشمی خاطرنشان کرد: انقلاب امروز با قدرت مسیر خود را با دستاورد‌های فراوان پیش گرفته است، انقلاب اسلامی ۲۵۰۰ سال دیکتاتوری طاغوت را درهم شکست و با قدرت به حیات خود و به سمت مقصد که حاکمیت دین خدا است پیش می‌رود. 

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد با بیان اینکه در چهار دهه گذشته، نظام جمهوری اسلامی ایران تهدید‌ها و گردنه‌های زیادی را پشت سرگذاشته است، گفت: دشمنان همواره علیه ما توطئه کرده‌اند، ولی موفق نشده‌اند هر چند لیبرال‌ها سیعی دارند ناکارآمدی خود را گردن نظام بیاندازند، امروز هم یکی از توطئه‌های دشمنان القای ناکارآمدی نظام است و سعی دارند تا ضعف‌ها و کاستی‌ها را به انقلاب نسبت دهند. 
 


رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: دشمن به دنبال این است که مردم را نسبت به آینده انقلاب ناامید کند و کاستی‌ها را گردن نظام بیاندازد که ما چنین اعتقادی نداریم.
 
 

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 1

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 716370

  • بازديدکنندگان امروز : 1364

  • کل بازديدکنندگان : 1862669

پیوندها