نسخه چاپي
1397/11/06 :: ١١:١٦ 

فعالیت های ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تا چهلمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی ادامه خواهد داشت

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اعلام اینکه در پایان دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مدد الهی و همدلی مردم شاهد عبور از پیچ تاریخی و در هم پیچیدن نظام سلطه خواهیم بود، اضافه کرد: فعالیت ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی همچنان تا چهلمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی تا 12 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.

فعالیت های ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تا چهلمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی ادامه خواهد داشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در همایش استانی چهلمین سالگرد بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی، از وجود وفاق و همدلی در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و با اشاره به تشکیل ستاد مذکور، اظهار داشت: بر حسب ضرورت و با توجه به قداست واژه چهل در فرهنگ اسلام ستاد ویژه‌ای را پیش‌بینی کردیم.

وی با اعلام اینکه آینده انقلاب اسلامی روشن است، بیان داشت: می‌توانیم با صبر، متانت و روحیه انقلابی از این پیچ تاریخی به‌صورت عزتمندانه عبور کنیم.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به شکست آمریکا و ایادی کفر از اسلام، مطرح کرد: آمریکا و ایادی کفر از اسلام سیلی خورده و به دنبال ضربه زدن به اسلام هستند.

نصرت‌الله لطفی با ابراز تأسف از نداشتن انگیزه در برخی مدیران جهت تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی، گفت: مسؤولان باید دستاوردهای نظام را بیان و با این مهم حداقل به وظیفه دینی و انقلابی خود عمل کنند.

وی با اشاره به تقارن دهه فجر با ایام فاطمیه، اعلام کرد: اساس انقلاب اسلامی جز برای اسلام و منویات دین اسلام نیست لذا حفظ حرمت ایام عزا وظیفه تک‌تک افراد جامعه است و نباید از این واقعیت غافل شویم چراکه تنها هدف نظام سلطه براندازی نظام است.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور حفظ جمهوری اسلامی را از اعظم فرایض دانست و متذکر شد: برگزاری ایام فاطمیه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است اما نباید به خاطر ایام فاطمیه از بزرگداشت دهه فجر چشم‌پوشی شود بنابراین باید نسبت به هر دو موضوع حساس و به وظیفه خود عمل کنیم.

نصرت‌الله لطفی اعلام کرد: همچنین به شکرانه پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر تمام استان‌ها و شهرستان‌ها نورافشانی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نظام سلطه از دو سال گذشته اعلام کرده که ایران جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی را نخواهد دید با اشاره به اقدامات دشمنان در اوایل تشکیل انقلاب، تبیین کرد: آنچه در دهه شصت اتفاق افتاد شرق و غرب برای براندازی انقلاب برنامه‌های پیچیده و جنگی مهلک را تحمیل کردند.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه امروز در جنگ به‌مراتب پیچیده‌تر و سخت‌تر از دهه 60 هستیم، اظهار داشت: امروز هر کسی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارد باید فارغ از هر نوع سلیقه و گرایش به صحنه بیاید.

نصرت‌الله لطفی با اعلام اینکه در پایان دهه فجر چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به مدد الهی و همدلی مردم شاهد عبور از پیچ تاریخی و در هم پیچیدن نظام سلطه خواهیم بود، اضافه کرد: فعالیت ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همچنان تا چهلمین سالگرد تثبیت نظام اسلامی تا 12 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به جنگ ترکیبی و هوشمندانه دشمن، مطرح کرد: علی‌رغم تمام سختی‌ها و کاستی‌ها این چهل سال توأم با عزت و افتخار مثال‌زدنی و غیرقابل مقایسه با دوران قبل از انقلاب اسلامی بوده است.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه در نظام اسلامی جدایی ملت، دولت و حاکمیت نداریم و همه ید واحده هستند، گفت: انقلاب اسلامی انقلابی است که به دست مردم صورت گرفت و مردم به عنوان مهم‌ترین مؤلفه قدرت مطرح هستند.

نصرت‌الله لطفی با بیان اینکه با کمک خدا و حضور مردم در صحنه شاهد آینده‌ای روشن و امیدبخش خواهیم بود، گفت: انقلاب اسلامی یک پدیده بی‌نظیر بود که نظام سلطه را در هم پیچید.

وی اعلام کرد: بر خلاف تصورات و محاسبات استکبار جهانی این انقلاب پیروز و با کمترین هزینه بیشترین رشد و ثبات در ابعاد انقلاب اسلامی اتفاق خواهد افتاد.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با یادآوری اینکه توطئه‌های دشمنان برای اقتدار امروز ایران در حدی است که مقابله نظامی با این نظام نیست، بیان داشت: امروز دشمن با تمام توان به جنگ با ایران آمده و به دنبال کاهش امید و اعتماد مردم نسبت به آینده و تجهیز مردم برای قرار گرفتن در مقابل نظام و ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی است.

نصرت‌الله لطفی امیدآفرینی و تبیین دستاوردهای نظام را از مهم‌ترین مؤلفه‌ها دانست و گفت: وضع امروز ایران علی‌رغم سختی‌ها و تنگنای معیشت قابل مقایسه با گذشته نیست لذا دستاوردهای نظام باید تبیین شود تا سیاه‌نمایی‌های دشمن برملا شود.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 490693

  • بازديدکنندگان امروز : 401

  • کل بازديدکنندگان : 978314

پیوندها