نسخه چاپي
1397/11/06 :: ٠٨:٤٥ 

رزمایش اقتدار۹۷ نیروی زمینی ارتش با تجهیزات جدید بومی

رزمایش اقتدار نیروی زمینی ارتش صبح روز شنبه 6 بهمن با رمز یافاطمه زهرا (س) در منطقه عمومی نصرآباد اصفهان آغاز شد

رزمایش اقتدار۹۷ نیروی زمینی ارتش با تجهیزات جدید بومی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سخنگوی این رزمایش گفت: رزمایش اقتدار97 نیروی زمینی ارتش بامراسم سان و رژه یگان های حاضر در منطقه و با رمز عملیات آغاز شد.

امیر سرتیپ نوذر نعمتی افزود: همچنین در این رزمایش دو روزه توان تحرک و جابجایی سریع یگان های نزاجا هفت استان کشور اصفهان، تهران، آذربایجان، کرمان، کرمانشاه، قزوین و  همدان در منطقه عمومی نصرآباد اصفهان به مساحت 500کیلومتر به نمایش گذاشته می شود.

وی گفت: دو لشکر زرهی، چهار تیپ واکنش سریع و نیروهای مخصوص، گروه توپخانه و دو گروه مخابراتی و جنگ های الکترونیک، گروه پهپاد با پشتیبانی آتش جنگنده های نیروی هوایی و هوانیروز در کمترین زمان ممکن خود را به منطقه رزمایش رساندند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: در این رزمایش بیش از 12هزار نیروی پیاده و انواع یگان های زرهی آخرین دستاوردهای نظامی خود را در میدان نبرد ارزیابی می کنند.

امیر سرتیپ نوذر نعمتی گفت: همچنین در این رزمایش دو روزه یگان های پیاده، زرهی، مکانیزه، توپخانه، مهندسی رزمی، جنگال، هوا برد، یگان های واکنش سریع و متحرک هجومی، هوانیروز، پهپادها آمادگی رزمی و قدرت تهاجمی خود را به نمایش می گذارند.

وی افزود: شناسایی عمومی منطقه با استفاده از هواپیماهای شناسایی نیروی هوایی ارتش و هواپیماهای بدون سرنشین پهپاد نیروی زمینی از دیگر برنامه های مرحله نخست رزمایش اقتدار97 است.

سخنگوی این رزمایش دفاعی ارتش گفت: قدرت تحرک، جا به جایی سریع یگان ها، بکارگیری تجهیزات و اداوات بومی با رویکرد از پدافند به اقتدار شامل به نمایش گذاشتن قدرت یا تغییر رویکرد آفندی و تهاجمی بر علیه کشور از جمله اهداف این رزمایش دو روزه اقتدار نیروی زمینی ارتش است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 2

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 716372

  • بازديدکنندگان امروز : 1366

  • کل بازديدکنندگان : 1862671

پیوندها