نسخه چاپي
1397/10/27 :: ٠٨:٣٣ 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی:

فجر چهلم عرصه دفاع مقدس در برابر نظام سلطه است / دکتر سلطانی فر از وزرای پیشگام در تشکیل ستاد فجر چهلم است

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت : دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و گرامیداشت چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی وظیفه دینی، انقلابی و اداری است.

فجر چهلم عرصه دفاع مقدس در برابر نظام سلطه است / دکتر سلطانی فر از وزرای پیشگام در تشکیل ستاد فجر چهلم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون ها از فعالیت ستاد فجر چهلم انقلاب اسلامی در وزارت ورزش و جوانان به عنوان اولین وزارتخانه ای که این ستاد را در بین وزارتخانه ها تشکیل داد، به نیکی نام برد و از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در راستای توجه به اهمیت حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیر کرد.

وی فجر چهلم انقلاب اسلامی را در سه منظر مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: روال متعارف و عادی در بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، اهمیت خاص چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که به بلوغ ، تکامل و بالندگی رسیده است و حساسیت مقطعی که دفاع مقدس را در برابر نظام سلطه نشان می دهد .

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: در مقطع کنونی که نظام سلطه دو سال پیش اعلام کرده بود انقلاب اسلامی چهلمین سالگرد خود را نخواهد دید ، بزرگداشت فجر چهلم انقلاب اسلامی بیش از گذشته اهمیت دارد چرا که نظام سلطه قصد دارد مردم را هدف قرار دهد و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحقیر کند و جو بی اعتمادی را به مردم تلقین کند و در این شرایط حفظ نظام از اعظم فرایض است.

وی تاکید کرد : آنچه مسلم است دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و گرامیداشت چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی وظیفه دینی، انقلابی و اداری است بطوریکه دشمن اسلام را هدف قرار داده و قصد براندازی انقلاب را دارد اما باز هم با توکل بر خدا و پشتوانه مردم فجر چهلم را برای تحقق دفاع مقدس مقابل نظام سلطه با شور و شکوه برگزار می کنیم.

لطفی همچنین بار دیگر تشکیل ستاد فجر چهلم در کشور را مورد توجه قرار داد و از هماهنگی در استان ها و مرکز به منظور برگزاری باشکوه مراسم فجر چهلم انقلاب اسلامی ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: همه مردم و دستگاه ها در قالب وظیفه دینی و انقلابی و بدون توجه به گرایش های سیاسی فجر چهلم ماندگاری را رقم خواهند زد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 14

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 513366

  • بازديدکنندگان امروز : 2038

  • کل بازديدکنندگان : 1043172

پیوندها