نسخه چاپي
1397/10/22 :: ٠٨:٣٨ 

دستاوردهاي چهل ساله انقلاب در فضاي مجازي و رسانه ها منعكس شود

معاون اقتصادي استانداري قزوين گفت: در چهل سالگي انقلاب با بيان دستاوردهاي نظام در رسانه ها و فضاي مجازي موجب اميد، خودباوري و اعتماد به نفس و نشاط جامعه شويم.

دستاوردهاي چهل ساله انقلاب در فضاي مجازي و رسانه ها منعكس شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین منوچهر حبيبي در جلسه شوراي اطلاع رساني استان كه  به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در استانداري قزوين برگزار شد اظهارداشت: تلاش دشمن براي ناكارآمد نشان دادن نظام با جديت ادامه دارد و همه برنامه ريزي ها با محور ناتوان نشان دادن مديران است.

وي اضافه كرد: البته در اين مسير از برخي خلاء و نارسايي هاي كشور استفاده كرده و مشكلات اقتصادي را برجسته كرده اند تا به هدف برسند هرچند بايد پذيرفت دولت با هجمه هاي زيادي مواجه است اما معيشت، توليد و اشتغال مردم در محور كار دولت قرار دارد.

حبيبي تصريح كرد: در بودجه سال آينده كليد واژه مسئولان كشور معيشت، اقتصاد و توليد و اشتغال است و همه بايد تلاش كنيم مشكلات را حل كنيم.

وي گفت: دشمنان انواع شيوه هاي تبليغي راه انداختند تا مردم در 17 دي ماه به خيابانها بيايند اما با هوشياري مردم اين نقشه خنثي شد و يك تجمع دو نفره هم ثبت نشد.

ايران در معادلات جهاني تاثيرگذار است

معاون اقتصادي استانداري قزوين يادآورشد: امروزه ايران اسلامي در تمامي معادلات جهاني اثرگذار است وبايد نسل هاي سوم و چهارم انقلاب به آن آگاهي داشته باشند و به آن افتخار كنند و بدانند ايران با همه تحريم ها و فشارهاي اقتصادي از نظر پيشرفت پزشكي و علمي در رديف 40 كشور برتر جهان قرار دارد و از قدرت نظامي بازدارنده و بالايي برخوردار است و آمريكا به دليل همين قدرت و توانمندي به سراغ گزينه هاي نظامي نمي رود.

رسانه ها اميد آفرين باشند

حبيبي اضافه كرد: امروز همه بايد بدانيم حفظ نظام از همه چيز واجب تر است لذا رسانه ها بايد كمك كنند و با اميد آفريني در جامعه خدمات نظام را منعكس و برنامه هاي آينده را نيز بازگو كنند و همه با كار و قلم و گفتمان در خدمت مردم باشيم و نسل جديد را آگاه كنيم.

وي اظهارداشت:باايجاد اميد و اعتمادسازي بايد بصورت شفاف و دوري از افراط و تفريط واقعيتها را در كنار موانع به مردم بگوييم تا رضايت مندي مردم جلب شود.

حبيبي گفت: مردم بسيار قدردان و با درك بالايي هستند و يك حركت كوچك صادقانه آنها را راضي مي كند و انعكاس دستاوردهاي انقلاب در شرايط حساس كنوني مي تواند بيانگر واقعيتهاي موجود باشد.

وي اضافه كرد: در فضاي مجازي و رسانه اي بايد خدمات نظام غالب شود و تدافعي عمل نكنيم و هر كس از زبان خود تلاش كند تا شور و نشاط جامعه بيشتر شود و در اين ميان برگزاري نشست هاي توجيهي و جلسات مشورتي، بازديدها و حضور در مناطق با دست پر باشد و براي مردم خبر خوش داشته باشيد.خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 517375

  • بازديدکنندگان امروز : 461

  • کل بازديدکنندگان : 1055888

پیوندها