نسخه چاپي
1397/10/19 :: ١٢:١٠ 
سرپرست کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

برگزاری نشست 'انقلاب به روایت تصویر' در شهرستان گچساران

سرپرست کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نشست انقلاب به روایت تصویر در شهرستان گچساران خبر داد.

برگزاری نشست 'انقلاب به روایت تصویر' در شهرستان گچساران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، علیرضا دولت آبادی افزود: هدفگذاری برگزاری نشست' انقلاب اسلامی به روایت هنر' برای پنج شنبه ۲۰ دی ماه و مسجد شهیدان شهرستان گچساران انجام شده  و در راستای محور برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه انقلاب به روایت تصویر با حضور هنرمندان و مسئولین برگزار خواهد شد.

دولت آبادی با اشاره به حضور هنرمندان انقلابی و متعهد با محوریت دیروز، امروز و فردا در این نشست، تصریح کرد: در این نشست از سه هنرمند متعهد و انقلابی استان و پنج نفر از هنرمندان عضو کانون‌ های دارای مقام کشوری و استانی تجلیل و قدر دانی خواهد ضد.

سرپرست کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان به عنوان برنامه های این نشست اشاره کرد و گفت: خاطره گویی هنرمندان انقلابی، شعرخوانی، سخنرانی، پخش نماهنگ و کلیپ از جمله برنامه های اجرایی خواهد بود.

 

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 19

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480224

  • بازديدکنندگان امروز : 2009

  • کل بازديدکنندگان : 949574

پیوندها