نسخه چاپي
1397/10/19 :: ١١:٥٠ 
حجت الاسلام والمسلمین نظرپور:

قیام حضرت امام راحل(ره)برای خدا و با انگیزه الهی بود

حجت الاسلام و المسلمین ولی نظر پور در جلسه ستاد چهلمین سالگرد انقلاب گفت: انقلاب اسلامی ایران با قیام حضرت امام (ره)آغاز شد و با انگیزه الهی به پیروزی رسید.

قیام حضرت امام راحل(ره)برای خدا و با انگیزه الهی بود

  به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ، حجت الاسلام والمسلمین ولی نظرپور در جلسه ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ضمن تسلیت رحلت عالم ربانی حضرت آیت الله سید ابراهیم سید حاتمی نقش این عالم مبارز را در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی را بسیار مثمر ثمر یاد کرد و اظهار نمود: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران فرصت مناسبی برای تبیین ارزشها و شعایر انقلاب اسلامی است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل،قیام ایمه اطهار (ع) ریشه ی ظلم ستیزی و با عنایات و توجهات خداوند متعال دارد و انقلاب اسلامی ایران تداوم راه آنان است که با قیام حضرت امام (ره)آغاز شد و با انگیزه الهی به پیروزی رسید تا به قیام کبیر منجی عالم بشریت ، حضرت مهدی (عج) متصل شود.

در ادامه جلسه هر یک از مدعوین و مسؤلین کارگروهها برنامه های مدون خود را مبنی بر هرچه باشکوهتر برگزار شدن مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطرح نمودند و در نهایت مقرر گردید در ایام مذکور برنامه های متنوع از جمله، مسابقات فرهنگی و ورزشی، گلبانک انقلاب، محافل شعر و ادب ، افتتاح طرحهای عمرانی ، جشن انقلاب، یادواره شهدای سه ماه چهارم با محوریت انقلاب اسلامی برگزار گردد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 17

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480235

  • بازديدکنندگان امروز : 2030

  • کل بازديدکنندگان : 949595

پیوندها