نسخه چاپي
1397/10/13 :: ١٦:٠٥ 

۱۷ عنوان برنامه دهه فجر در مناطق روستایی و عشایری زنجان اجرا می‌شود

رئیس کمیته روستایی و عشایری دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه‌های ایام الله دهه مبارک فجر در مناطق روستایی و عشایری گفت: در این مناطق ۱۷ عنوان برنامه در این مناطق برگزار می‌شود.

۱۷ عنوان برنامه دهه فجر در مناطق روستایی و عشایری زنجان اجرا می‌شود

 

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان حجت‌الاسلام سید مجتبی حسینی در جلسه کارگروه روستایی و عشایری دهه فجر انقلاب اسلامی استان زنجان از برگزاری 17 عنوان برنامه در ایام الله دهه مبارک فجر در مناطق روستایی و عشایری استان خبر‌داد و اظهار داشت: با به صدا درآوردن زنگ انقلاب در مدارس روستاها و عشایر این برنامه‌ها آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: برگزاری جشن‌های متعدد، مسابقات قرآنی، فرهنگی و ورزشی، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های مرتبط با تولید محصولات سالم و ارگانیک در سطح روستاها و مناطق عشایری استان از دیگر برنامه‌های در دستور کار به شمار می‌رود.

رئیس کمیته روستایی و عشایری دهه فجر انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در ایام الله دهه فجر همچنین برنامه‌های مختلفی از جمله افتتاح پروژه‌های شاخص در زیربخش‌های مختلف کشاورزی، انتخاب و معرفی 40 روستای نمونه به عنوان الگوی جامعه تولید کننده و پیشرو، شناسایی افراد شاخص و نخبه در زمینه‌‌های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی برای معرفی به ستاد دهه فجر و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

وی ابراز کرد: ارائه خدمات پزشکی و دامپزشکی رایگان، معرفی 40 شهید روستایی و عشایری و دیدار با خانوادهای معظم شهدا و ایثارگر در روستاها و جوامع عشایری استان به اجرا گذاشته می‌شود.

حسینی با بیان اینکه در شب 22 بهمن بانگ الله اکبر در روستاها و مناطق عشایری استان زنجان طنین‌انداز می‌شود، معرفی چهره‌های موثر در انقلاب از میان جامعه روستایی و عشایری استان را از دیگر برنامه‌ها برشمرد و افزود: تلاش بر این است تا در تمام برنامه‌ها جوانان و نوجوانان حضور و مشارکت فعال داشته باشند.

وی تاکید کرد: وضعیت فعلی روستاها خدمات مختلف ارائه شده قابل مقایسه با دوران قبل از انقلاب نیست و ضروری است این موضوع در ایام الله دهه فجر به خوبی اطلاع رسانی شود.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان نیز در این جلسه از افتتاح و بهره‌برداری بیش از 95 پروژه کشاورزی با اعتبار بالغ بر یک هزار میلیارد ریال همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر خبر‌داد و لزوم مردمی کردن برنامه‌‌ها و مستندسازی فعالیت‌ها با استفاده از ظرفیت رسانه ملی را مورد تاکید قرار داد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480257

  • بازديدکنندگان امروز : 2060

  • کل بازديدکنندگان : 949625

پیوندها