نسخه چاپي
1397/10/13 :: ١٣:٣٢ 

نشست هم اندیشی روحانیون به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اردبیل

نشست هم اندیشی اعضای کارگروه حوزه و روحانیت ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اردبیل در محل مهمانسرای حوزه علمیه برگزار شد.

نشست هم اندیشی روحانیون به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اردبیل

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل، حجت الاسلام نظرپور  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل در نشست هم اندیشی علما ور وحانیون با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب که فرموده اند: « بايستي حق انقلاب و امام بر حوزه‌ها، فراموش نشود.» اظهار داشت: واقعاً در ارزش‌گذاري‌هاي جامعه، ارزش حوزه قبل از انقلاب بسیار کم بود و اين انقلاب و امام راحل بودند که حوزه را احيا كردند و در دنيا و جامعه به آن آبرو بخشيدند و به همین منظور حوزه و روحانیون باید انقلابی بمانند و شعایر و ارزش های انقلاب و امام راحل به نحو احسن در جامعه تبیین و بیان کنند.
حجت الاسلام نظرپور تأکید کردند: دشمنان از آغاز انقلاب تا به امروز از هر ترفندی از جمله جنگ هشت ساله، تحریم های مختلف در همه زمینه، ترور دانشمندان، با ایجاد فتنه های مختلف داخلی و فشار شدید اقتصادی استفاده کرده تا مردم را از انقلاب ناامید و دلسرد کنند در این برهه زمانی نقش روحانیون بسیار مهم و حساس می باشد باید با کار جمعی و روحیه دادن به مردم با چنگ و دندان از دستاوردها و سرمایه‌های مادی و معنوی انقلاب دفاع کنیم تا با الگو و آرمانی قرار دادن این نظام بکوشیم تا حقانیت این کشور را به اثبات برسانیم.
دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی  انقلاب اسلامی استان اردبیل با تأکید بر اینکه ایام الله دهه فجر و جشن های چهل سالگی انقلاب بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب و نقش روحانیت برای این امر بسیار حساس می باشد اظهار داشت:  دستاورد های عظیم انقلاب اسلامی در تمامی حوزه های چشمگیر بوده و بایستی با تبیین و تحلیل به صورت آماری و مقایسه ای با رژیم طاغوت  این دستاوردها را برای مردم بیان کنیم.
در پایان این نشست اعضای ستاد آمادگی خود را مبنی بر تلاش هر چه بیشتر برای برگزاری جشن چهل سالگی و تببین دستاوردهای انقلاب اعلام کردند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 7

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 517396

  • بازديدکنندگان امروز : 503

  • کل بازديدکنندگان : 1055930

پیوندها