نسخه چاپي
1397/10/12 :: ٠٩:٤٧ 
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

راویان انقلاب خدمات برجسته نظام را تبیین کنند

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، تقویت و ایجاد راویان انقلاب را برای تبیین دستاوردها و خدمات برجسته نظام مقدس اسلامی ضروری دانست.

راویان انقلاب خدمات برجسته نظام را تبیین کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران حجت الاسلام ناصر شکریان  در حاشیه نشست سرگروههای تبلیغی و مدیران دفاتر تبلیغات اسلامی مازندران در قم با بیان اینکه در برخی شهرها هنور گروههای تبلیغی نداریم اظهار داشت: گروههای تبلیغی موثر و جهادی هستند و باید نسبت به تقویت آن اقدام شود.

وی با اشاره به درپیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: همانگونه که راویان نور داریم ایجاد و راه اندازی راویان انقلاب نیز ضروری است و باید بین مردم کسانی داشته باشیم که خدمات برجسته نظام را در حوزه های مختلف و فرهنگی تبیین کنند.

وی تشکیل دوره های آموزشی را برای راویان انقلاب ضروری دانست و گفت: با توجه به هجمه فضای مجازی که قصد دارند خدمات انقلاب را زیر سئوال برند، تشکیل و آموزش راویان انقلاب نیاز است.

حجت الاسلام شکریان خواستار اعزام ویژه گروه های تبلیغی برای تبیین دستاوردهای انقلاب شدو افزود: مبلغان زیادی در استان داریم و نیاز به محتوای آموزشی محسوس می شود.

وی با توجه به شعار افتخار به گذشته و امید به آینده تصریح کرد: در حوزه مهدویت حضرت امام راحل فرمایشات گرانبهایی داشته اند و مکرر تاکید می کردند که انقلاب اسلامی مقدمه ظهور است و باید امید به آینده بین مردم تقویت شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندارن با اظهار اینکه حضرت ولی عصر (عج) بین مدیران نیز غریب واقع شده است افزود: روحانیان سربازان حضرت امام زمان (عج) هستند و باید مسائل مربوط به مهدویت و نهضت جهانی ظهور تلاش و برنامه ریزی داشته باشند.

حجت الاسلام شکریان با عنوان اینکه شناسایی ظرفیت و انتظارات در حوزه مهدویت امری مهم به شمار می رود تصریح کرد: حدود 400 روحانی مستقر و طرح هجرت در استان مازندران فعالیت دارند و باید نواقص فراروی را برطرف کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به فرق و مذاهب خواستار بهره گیری از ظرفیت های تبلیغی برای تبیین این مسئله شد و گفت: باید از ظرفیت های دینی و قرآنی در حوزه مشاوره بهره گرفت.

وی برگزاری دوره مشاوره های دینی را برای مبلغان نیاز برشمرد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 6

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 517379

  • بازديدکنندگان امروز : 467

  • کل بازديدکنندگان : 1055894

پیوندها