نسخه چاپي
1397/10/10 :: ٠٨:٠٣ 
درآستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز حماسه جاوید نهم دی:

خروش دوباره باب الرضا در حماسه 9دی

مردم ولایتمدار و بصیر استان خراسان شمالی همگام با سراسر کشور در حماسه جاوید 9دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با مقتدای خود تجدید عهد کرد.

 خروش دوباره باب الرضا در حماسه 9دی

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی مردم باب الرضا- گنجینه معرفتها همگام با سایر امت واحده اسلامی در سالروز حماسه ماندگار نه دی، با حضور معنوی و ولایی خود در راهپیمایی باشکوه و عظیم روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در سراسر استان حماسه دیگری خلق کردند.

مردم مرکز استان(بجنورد) با حضور پرشور و باشکوه خود در میدان شهید، با مشت‌های گره‌کرده به برائت از فتنه و فتنه گران پرداخته و با امام امت عهدی دوباره بستند.

در این حضور حماسی که از پیر و جوان و زن و مرد، نه با پای تن بلکه با پای جان آمده بودند تا دیگربار با تعمیق پیوند قلبی خویش با سید شهیدان، به بازخوانی و یادآوری آن هتک حرمت‌های امویان علیه امام المسلمین پرداخته و به ابراز انزجار از آن اقدامات پرداختند.

حاضران در راهپیمایی ۹ دی از همان دقایق نخست مراسم از ساعت ۹ در میدان مرکزی بجنورد جمع شده بودند شعارهای همچون لبیک یا خامنه‌ای، لبیک یا خمینی سر دادند و با شعارهای مرگ بر فتنه‌گر و مرگ بر آمریکا به اعلام برائت از این گروه‌ها پرداختند.

مردم سایر شهرستان‌های خراسان شمالی همچون اسفراین، شیروان، فاروج، آشخانه، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان نیز در مراسم‌های مشابهی در میادین مرکز شهرهای خود حضور یافتند و با طی مسیرهای تعیین‌شده به مقاصد این راهپیمایی، با قرائت بیانیه پایانی انزجار از فتنه گران و تجدید میثاق با آرمان‌های امام امت را اعلام کردند.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480204

  • بازديدکنندگان امروز : 1982

  • کل بازديدکنندگان : 949547

پیوندها