نسخه چاپي
1397/10/10 :: ١٥:٣٨ 

لجبازی سران فتنه، مانع عذرخواهی آن‌ها از مردم ایران شده است

سردار غیب‌پرور گفت: سران فتنه آنقدر لجباز هستند که از عذرخواهی به پیشگاه ملت ایران خودداری می‌کنند.

لجبازی سران فتنه، مانع عذرخواهی آن‌ها از مردم ایران شده است

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی، سرتیپ پاسدار غلام‌حسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در مراسم گرامی‌داشت یوم‌الله 9 دی که در مصلی امام خمینی(ره) تبریز برگزار شد، با قدردانی از مردم آذربایجان، اظهار داشت: مردم آذربایجان در به‌وجود آمدن انقلاب اسلامی، پشتیبانی از دفاع‌مقدس و در طول دوران انقلاب، همواره از انقلاب اسلامی حمایت کرده‌اند.

وی ادامه داد: مردم آذربایجان، مردمی هستند که بیش از ده هزار شهید به اسلام عزیز و در راه انقلاب تقدیم کرده‌اند.

سردار غیب‌پرور با اشاره به ابعاد شکل‌گیری انقلاب اسلامی، عنوان داشت: انقلاب اسلامی یک اتفاق عجیب و نمونه است چرا که قبل از انقلاب اسلامی، هرچه کردند تا حکومت دینی تشکیل گردد، نشد.

وی افزود: چه تعداد از علمای ما در این راه شهید شدند تا اینکه ندای عاشورا را از حلقوم مبارک امام خمینی(ره) دریافت کردیم و درحال حاضر بعنوان تحفه‌ای تازه در دستان ماست و این انقلاب از نظر غیر دینی پس از انقلاب فرانسه نسخه‌‌ای برای اداره جامعه است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برخی سخنان در خصوص جدایی دین از سیاست، تاکید داشت: قرن‌ها به گوش‌ ما خوانده‌اند که دین توانایی اداره کشور را ندارد و جسارت را تا جایی پیش بردند که گفتند دین، آفت است.

وی ادامه داد: اما مردم ایران برپایه‌ی اسلام عزیز، قیام کردند و انقلاب اسلامی موجب ساقط شدن حکومت پهلوی شد.

جانشین فرمانده کل قوا در امور بسیج با اشاره به نگاه ملتمسانه برخی مسئولان به آمریکا، گفت: انقلاب اسلامی مینیاتوری از عاشورا است و با این ویژگی آیا توقع داشتیم دشمن آرام بنشیند و با ما کاری نداشته باشد؟

وی ادامه داد: کسانی که تصور می‌کردند آمریکا به ما لبخند خواهد زد از دو دستهخارج نیستند؛ یا از سر ناآگاهی چنین دیدگاهی دارند و یا دست‌شان با آمریکا در یک کاسه است.

سردار غیب‌پرور با اشاره به روح مردم‌سالاری حاکم بر نظام اسلامی، تاکید داشت: کدام کشور را سراغ دارید که هرسال به طور میانگین یک انتخابات داشته باشد، انتخابات ریاست جمهوری از ابتدای انقلاب بوده و ادامه هم خواهد داشت.

 وی با اشاره تدارک دشمنان در انتخابات سال 88، ابراز داشت: در این انتخابات، دشمنان با نیت انجام انقلاب مخملی وارد انتخابات شده بودند و گفتند که این شیوه از انقلاب‌ها را در ایران هم امتحان خواهیم کرد و علنا اعلام کردند که هدف از چنین کارهایی، شخص رهبری و انقلاب اسلامی است.

غیب‌پرور با اشاره به ادعای تقلب در انتخابات، گفت: ایجاد زلزله در فضای سیاسی کشور، یک بهانه می‌خواست و آن بهانه، تقلب بود به طوری که جبهه معاند داخل کشور با تشکیل کمیته صیانت از آرا در پی زمینه چینی برای این عملی شدن این بهانه بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه، افرادی با تکرار واژه تقلب باورشان شده بود که واقعا در انتخابات تقلب شده است، تصریح کرد: کلینتون و نتانیاهو در قضایای پس از انتخابات ریاست‌جمهوری دل‌سوز ملت ایران شده بودند.

وی تاکید داشت: در انتخابات سال 88 عده‌ای فریب خوردند و بعضی‌ها لجبازی کردند که این لجبازی تا به امروز هم ادامه داشته است.

سردار غیب‌پرور با اشاره به انتخاب رنگ سبز از سوی طرفداران موسوی، اظهار داشت: رنگ سبز، رنگی بود که عموم مردم سادات عزیز را با آن رنگ می‌‌شناختند درحالی که بی‌انصاف‌ها شال سبز را درگردن سگ انداختند و از همان ابتدا به دشمنی با خدا برخاستند.

مهمان ویژه مراسم نه دی تبریز خطاب به میرحسین موسوی، گفت: آقای محترم، شما چگونه وقتی انتخابات هنوز ادامه داشت کنفراس مطبوعاتی برگزار و ادعای پیروزی در انتخابات را کردید.

وی ادامه داد: آیا رهبر انقلاب شما را نصیحت نکرد و نماینده ویژه نفرستاد؟ اما شما بیانیه صادر کردید!

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با انتقاد از همراهی سران فتنه از حمایت‌های رئیس جمهور وقت آمریکا، تصریح کرد: اگر فرد صالحی بودید، زمانی که رئیس جمهور آمریکا از شما تعریف می‌کرد باید می‌لرزیدید.

وی با اشاره به نماز جمعه تاریخی به امامت رهبر انقلاب در سال 88، یادآور شد: در آن نماز جمعه همه مردم از سخنان رهبر انقلاب گریه کردند و خدا از شما فتنه‌گران نگذرد که باعث این آسیب‌ها شدید.

سردار غیب‌پرور با اشاره به حوادث و آشوب‌های روز عاشورای سال 88 اظهار داشت: در روز 6 دی، به پرچم‌ها و تکیه‌های حسینی حمله کردند اما این‌ رفتار، با آتش زدن سطل‌های زباله فرق داشت چرا که این بار به حسین بن‌علی توهین شد.

وی با اشاره به ابعاد یوم‌الله 9 دی، افزود: این روز، تبلور غیرت دینی و حضور اراده خدا بر زمین بود اما آن‌هایی که خودشان را به نفهمی زدند بازهم نخواهند فهمید.

سخنران ویژه مراسم روز بصیرت تبریز تاکید کرد: سران فتنه آنقدر لجباز هستند که از عذرخواهی به پیشگاه ملت ایران خودداری می‌کنند.

سردار غیب‌پرور با بیان اینکه دشمنی آمریکا در دوره‌های مختلف، متفاوت است عنوان داشت: دشمنی آمریکا همواره با ما بوده و روزی نیست که آمریکا علیه کشور و مردم ایران فتنه نکند.

وی در پایان افزود: اگر مومن به اسلام و خون شهدا باشیم، قطعا پیروز بوده و بساط آمریکا و رژیم صهیونیستی جمع را خواهیم کرد.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480202

  • بازديدکنندگان امروز : 1978

  • کل بازديدکنندگان : 949543

پیوندها