نسخه چاپي
1397/10/10 :: ١٣:٣٦ 
پیام تقـدیـر و تشـکر شـورای همـاهنـگی تبلیـغات اسـلامی از ملت بـصـیـر ایران؛

بزرگداشت حماسۀ 9 دی شـکوه بصـیرت و وحـدت ملی

یوم الله نهم دی و حضور انقلابی و حماسی مردمی در سراسر کشور،همان تجدید میثاق امت با ولایت و تجدید عهد با شهدا ، امام شهدا ، ولایت و رهبری و آرمان های گرانسنگ انقلاب اسلامی بود.

بزرگداشت حماسۀ 9  دی شـکوه بصـیرت و  وحـدت ملی

 « بسـم الله الـرحمـن الـرحیـم »

بزرگداشت نهمین سالگرد ' حمـاسـۀ مـانـدگار نـهم دی ' شاهد صحنه هایی بی بدیل از حضـور وحـدت آفـریـن ، بـصیرت بـخش و دشمن شـکن امـت حـزب الله با قـدم هایی اسـتوارتـر وفــریـادی رسـاتر از گذشته بود.

مردمی که در تبـعیـت پذیری مـحض از امام و مقتدای خود و در پاسخ به ندای 'هل من ناصر ینصرنی' حسینی در اعلام انزجار همیشگی ار هتک حرمت عزاداری و سوگواری سرور و سالار شهیدان در سال 1388 و همچنین اعلام انزجار دوباره خود از شیطان اکبر آمریکای جهانخوار به واسطه وضع تحریم های ظالمانه و همچنین محکومیت هر گونه اقدام و عمل آسیب زننده به جمهوری اسلامی و نظام اسلامی  به خیابان ها و میادین برگزاری تجمع ها پای گذاشته و حرف اصلی ملت ایران را که همانا ایمان دینی و روح حاکم بر دلهای مردم و  پیمان جانشان با ولایت بود را با صدای بلند فریاد کرد و حجت را برهمه تمام  کرد.

یوم الله نهم دی و حضور انقلابی و حماسی مردمی در سراسر کشور،همان تجدید میثاق امت با ولایت و تجدید عهد با شهدا ، امام شهدا ، ولایت و رهبری و آرمان های گرانسنگ انقلاب اسلامی بود.

فریادهای خـروشـان 'مـرگ بـر امـریـکا و مـرگ بـر فـتنـه گـر ' در  بزرگداشت حماسۀ ماندگار نهم دی ، درکران تا کران آسمان ایران طنین انداز شد که خود نشانی از شکست تحریم های یک جانبه امریکا  علیه ملت بزرگ ایران اسلامی و نمایشی از  قدرت نرم و وحدت کلمه ملت و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت لوای رهبری  بود .

از دریچۀ دوربین های خبری به وضوح شاهد بودیم ،  نهم دی ماه امسال، پس از یک ماه  از آغاز دور جدید تحریم های گسترده ،  یک جانبه و ظالمانۀ امریکا علیه ایران  ، مردم وفادار و ولایتمدار  با حضوری  حماسی ، انقلابی و پرشورتر  از سال های قـبل، 'حـماسـۀ وحـدت و بـصیـرت' آفریدند  و مهر باطل شد دیگری بر پیشانی امریکای جنایتکار کوبیدند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ؛ ضمن تشـکـر مجـدد از ملت فهیم و لحظه شناس ایران ، از تمامی مسئولان،عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران امر برگزاری مراسم بزرگداشت حماسۀ ماندگار و بزرگ یوم الله نهم دی ، در سراسر کشور ، اصحاب محتـرم رسـانـه‌هـا ، جـرایـد ، مطبـوعـات ، خبـرگـزاری هـا و به ویـژه رسـانـۀ ملــی که در آگاه‌سازی عمومی ، روشـنگـری واغنـای افـکار عمـومـی ، تـرغیـب و تشـویـق مردم به حضور در این مراسم و انعکاس مناسب اخبار و به‌نمایش‌درآوردن گوشه‌هایی هر چند کوچک از سیل خروشان ملت بزرگ ایران اسلامی ، نقش اساسی ایفا کردند ، تشکر و قدردانی می‌نماید و به موجب این حضـور مـانـدگار مـردمـی و تـاریـخی در سراسر کشور ،  به درگاه ایزد متـعال جبـیـن شـکـر و جبـهـۀ خضـوع و تـواضـع مـی ســاید و بر دســتان پـر مهــر و بـازوان پـرتـوان ملـت فهیـم  ، بصـیر و لحظـه شـناس ایـران اســلامـی ، به رسـم ادب و احتـرام بوسـه می زند.

 

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 368318

  • بازديدکنندگان امروز : 1591

  • کل بازديدکنندگان : 750775

پیوندها