نسخه چاپي
1397/10/10 :: ٠٨:٥٤ 

مراسم بزرگداشت حماسه نهم دي در مدرسه فيضيه برگزار شد

مراسم بزرگداشت حماسه ماندگار يوم الله نهم دي ماه همزمان با سراسر ميهن اسلامي و با سخنراني آيت الله سيد احمد خاتمي در مدرسه فيضيه قم آغاز شد.

مراسم بزرگداشت حماسه نهم دي در مدرسه فيضيه برگزار شد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم همان طور كه پيش از اين در اطلاعيه شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان قم آمده بود آحاد مردم شريف و متدين قم در تجمع باشكوه و حماسي ساعت 10صبح روز يكشنبه نهم دي ماه كه همزمان با سراسر ميهن اسلامي و با سخنراني آيت الله سيد احمد خاتمي در مدرسه فيضيه برگزار خواهد شد حضور مي يابند.

قبل از ساعت ده صبح، طلاب، اساتيد و اقشار مردم متدين و انقلابي قم با حمل پلاكاردهايي در گراميداشت حماسه نهم دي ماه در مدرسه فيضيه حضور پيدا كردند و هم اكنون مراسم به صورت رسمي آغاز شده و حيات مدرسه مملو از جمعيت است.

طلاب و اساتيد تجمع كننده هم اكنون در حال شعار عليه استكبار جهاني و ايادي داخلي آنان هستند و با فرياد «مرگ بر اسرائيل» ، «مرگ بر آمريكا»، «مرگ بر فتنه گر» و با شعار «خامنه اي كوثر است دشمن او ابتر است» حمايت خود را از ولايت مطلقه فقيه و منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه اي بيان مي كنند.

بانوان انقلابي و ولايتمدار حوزه علميه خواهران و جامعه الزهرا كه قرار بود تجمع جداگانه هاي در جامعه الزهرا داشته باشند، ولي به خيل عظيم تجمع مدرسه فيضيه پيوسته و هم اكنون بخشي از صحن مدرسه فيضيه را به خود اختصاص داده و هماهنگ با برادران، عليه دشمنان انقلاب و ملت ايران شعار مي دهند.

در اين مراسم بسياري از شخصيت ها و اساتيد حوزه علميه از جمله آيات حسيني بوشهري، اعرافي و همچنين فرمانده نيروي انتظامي استان قم حضور داشتند و مردم فوج فوج در اين مراسم حضور به هم رساندند.

مجري اين برنامه با اشاره به سخنان رهبر انقلاب پيرامون فتنه هاي احتمالي آينده، مردم را به رصد و موضع گيري انقلابي در اتفاقات جاري كشور دعوت كرد.

آيت الله سيد احمد خاتمي عضو شوراي عالي حوزه هاي علميه و امام جمعه موقت تهران، سخنراني خود را آغاز نموده و با گراميداشت حماسه 9دي ملت ايران، آن را داراي 5ويژگي از جمله بيعت با ولايت، بصيرت، حضور، مقاومت و حماسه عشق به ابي عبدالله (ع) برشمرد.
بعد از اتمام سخنان آيت الله سيد احمد خاتمي، تجمع كنندگان در مدرسه فيضيه با شعارهاي الله اكبر، لااله الاالله، محمد رسول الله، ما همه باهم هستيم پشت ولايت هستيم، ما ذوالفقار حيدريم مطيع امر رهبريم، اي رهبر آزاده آماده ايم آماده، حمايت از ولايت رمز نجات ملت، خامنه اي كوثر است دشمن او ابتر است، خوني كه در رگ ماست هديه به رهبر ماست، مرگ بر آمريكا، مرگ بر اسرائيل، مرگ بر انگليس، مرگ بر سازشكار، مرگ بر منافق و مرگ بر آل سعود به سمت ميدان شهدا راهپيمايي كردند.خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480241

  • بازديدکنندگان امروز : 2037

  • کل بازديدکنندگان : 949602

پیوندها