نسخه چاپي
1397/10/10 :: ٠٨:٤٢ 

بیانیه قدر دانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از حضور آگاهانه مردم بصیر در مراسم 9 دی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از حضور آگاهانه مردم بصیر خراسان شمالی در مراسم یوم ا... نه دی بیانیه ای صادر کرد .

بیانیه قدر دانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از حضور آگاهانه مردم بصیر در مراسم 9 دی

در این بیانیه آمده است:

مردم بصیر و  ولایتمدار خراسان شمالی همگام با امت خداجوی ایران اسلامی در سالروز حماسه ماندگار و جاوید یوم ا... 9دی(روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) بار دیگر نغمه ولایتمداری و شور انقلابی خویش را طنین انداز کرده و با مشتهای گره کرده اعلام داشت، دست ردی که در فتنه 88  بر سینه مفتون فتنه گران فرود آمد، دست قهری بود که هرگز به رسم آشتی به سوی امویان دراز نخواهد شد.

پیروان مکتب روح ا...، نسل هوشیار، مومن و بصیر حضرت سیدعلی، عاشقان مکتب ثارا... و زنان زینبی و فاطمی و قاطبه اهل بصیرت آنگونه که از لابلای غبار فتنه 88  بیرق لک لبیک را به احتزاز درآورد، امروز در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در حمایت از این مکتب عاشورایی و این نهضت خدایی، با حضور مشتاقانه و آگاهانه خود در سالروز این حماسه ماندگار و جاوید در جای جای باب الرضا- گنجینه معرفتها با سینه ای مالامال از عشق و ارادت به مولا و مقتدای خویش، افتخاری دوباره آفریدند.

 

در ادامه این بیانیه آمده است : امروز افسران دلاور عرصه ایمان، اخلاص و رشادت که جامه بصیرت و تقوا زیبنده قامت رشیدشان بود؛ آمده بودند تا بگویند در حمایت از حریم ولایت و خون پاک شهیدان گلگون کفن ذره ای مماشات نکرده و به فریب خوردگان داخلی و منافقین و زراندوزان هم اجازه نخواهند داد، ثمره خون های پاک را فدای مطامع نفسانی کنند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از حضور پرشور، و معنوی شما مردم قدرشناس، انقلابی و بصیر استان در مراسم یوم ا...9دی، ازتمامی آحاد مختلف مردم،گروها و احزاب ، خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثار گران،ائمه محترم جمعه و جماعات، طلاب و روحانیون، بسیجیان، نظامیان غیور و دلاور وهمه ارگانها و نهادا و سازمانها، به ویژه رسانه ملی و اصحاب خبرکه بیشک تأثیر بسزایی در بصیرت افزایی جامعه داشته اند صمیمانه قدردانی نموده و از درگاه حی سبحان(جل واعلی) توفیقات همگان را مسئلت دارد.

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

ستاد یوم ا... نهم دی

استان خراسان شمالی

دیماه 97


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 15

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480198

  • بازديدکنندگان امروز : 1974

  • کل بازديدکنندگان : 949539

پیوندها