نسخه چاپي
1397/10/09 :: ١٢:١٢ 
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گرگان:

انقلاب اسلامی عزت و افتخار آفرید، توطئه‎های دشمن مصمم‌ترمان کرد

سردار شریف در تجمع یوم ا... نهم دی گرگان گفت: همانطور که انقلاب اسلامی برای ما عزت و افتخار آفرید توطئه‎های دشمن ما را برای مقابله با استکبار مصمم‌تر کرد.

انقلاب اسلامی عزت و افتخار آفرید، توطئه‎های دشمن مصمم‌ترمان کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف،در حماسه بزرگ یوم الله ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در شهرستان گرگان اظهار کرد: ۹ سال پیش در چنین روزی مردم ما در پیروی از امام جامعه اسلامی یکی از بزرگترین توطئه‌های دشمن در جریان حق و آرمان‌های انقلاب را پایان دادند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همانطور که انقلاب اسلامی برای ما عزت و افتخار آفرید توطئه‎های دشمن ما را برای مقابله با استکبار مصمم‌تر کرد.
وی ادامه داد: بخش عمده‌ای از جمعیت کشور جوانانی هستند که توطئه های دشمنان را در مرزهای کردستان، خوزستان ندیدند و خباثت رژیم پهلوی را درک نکردند.
شریف افزود: مقام معظم رهبری اصلی‌ترین محور اتفاقاتی که در سال ۸۸ که انقلاب و کشور ما با آن روبرو شد را توطئه آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها و انگلیسی ها می‌دانست.
وی گفت: دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی در طراحی و سازمان‌دهی و بهره‌گیری از موضوع سال ۸۸ نقش داشتند و این مهم هدفمند بودن این فتنه را نشان می‌داد.
معاون روابط عمومی کل سپاه پاسداران خانم کلینتون و آمریکایی‌ها امروز نفش خود را در فتنه ۸۸ بیان می‌کنند، گفت: فضای غبار آلود در سال ۸۸ هزینه زیادی را به دوش جمهوری اسلامی گذاشت.
شریف یادآور شد: در سال ۸۸ دشمن نمی‌خواست کام دوست‌داران انقلاب اسلامی در سی‌ومین سالگرد پیروزی انقلاب شیرین شود و آن اتفاق تلخ را شاهد بودیم و از جریان فتنه ۸۸ بهره زیادی را دشمن برد.
وی یادآور شد: سنگ بنای تحریم‌ها را دشمن پس از آن فتنه ننگین سال 88 رقم زد و تلاش کرد حداکثر بهره‌وری را از این توطئه داشته باشد.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: هزینه زیادی جمهوری اسلامی پس از فتنه ۸۸ تحمیل کرد و امروز تاوان هزینه زیادی این فتنه را مردم می‌دهند و این هزینه به دوش کسانی است که در این فتنه نقش داشتند.
شریف با بیان اینکه در کنار این هزینه‌ها ما تجربیات ارزشمندی از این فتنه داشتیم، افزود: در دل این هزینه‌ها یک فرصت طلائی نیز برای ملت خلق شد و آن این بود که باید دست دشمن را در تمامی توطئه‌ها در کشور ببینیم.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بر سه پایه اساسی استوار است، افزود: دین مبین اسلام، نقش رهبری و توده مردم در پایداری و توسعه انقلاب اسلامی نقش اساسی دارند.
شریف افزود: ملت پس از هشت ماه تحمل و صبر برای بازگشت همه به قانون در ماجرای انتخابات سال 88 صبوری کردند و وقتی دید امنیت کشور زیر سوال رفته و برخی با دشمن سازش کردند خودجوش پای کار آمدند و تظاهرات سراسری داشتند و به فتنه پایان داد.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: جمعیت به یاد ماندنی پس از این حماسه در ۲۲ بهمن حضور داشت و این حضو توطئه دشمنان را سرکوب کرد و ملت ایران یک بار دیگر با بصیرت پای کار نظام و انقلاب ایستاد و شهدای عزیز ما را خوشحال کرد.
وی با بیان اینکه ۹ دی فرصت ارزشمندی برای شناخت دشمن است، یادآور شد: در روز ۹ دی عکس مقام معظم رهبری و امام راحل عظیم الشان در دست مردم بود و این ولایتمداری سبب سرکوب فتنه‌گران شد و دشمنان خارجی این نظام را ناامید کرد.
معاون روابط عمومی کل سپاه پاسداران با بیان اینکه توطئه‌های دشمن امروز به یک فرصت تبدیل شده است، افزود: در سال دوم جنگ و هنوز ۶ سال به اتمام جنگ مانده بود حضرت امام راحل گفتند دفاع مقدس ما تداوم دفاع لبنان و مردم فلسطین و منطقه را در پی خواهد داشت و ما این را به عینه می‌بینم.
شریف افزود: اکثر کشورهای دنیا فاقد رهبرانی است که حکمت و تدبیر داشته باشند و امروز شما ببنید رهبرانی که کشورهای منطقه را مدیریت می‎کردند چه بلایی برسر ملت خود آوردند و باید قدر رهبری و ولایت را بدانیم.
وی به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: پیروزی انقلاب اسلامی تابلویی زیبا است که امروز دوست و دشمن چهلمین سال آن را نظاره می‎کنند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: اگر مسئولان در تمام توان خود را برای مردم به‎کار نگیرند مسلما قدر این مردم و نعمتی که به آنها اعطا شده را نداستند، آن چیزی که ما را نگران می‎کند فقر و بیکاری است که این موضوعات را دشمنان جدی مردم می‎دانیم.
شریف به قدرت نظامی جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: رسیدن به این تکنولوژی کار بسیار سختی بود و حال این سوال است که چگونه نمی‎توانیم مشکلات کشور از قبیل گوشت، مرغ و تخم مرغ را حل کنیم، اعتقاد داریم این تحریم‎ها زمینه‎ای است که کشور را به قله اقتصادی می‎رساند که مانع می‎شود دیگر توطئه‎ اقتصادی به کشور تاثیر بگذارد.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 17

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480211

  • بازديدکنندگان امروز : 1990

  • کل بازديدکنندگان : 949555

پیوندها