نسخه چاپي
1397/10/09 :: ١٠:٤٢ 
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم در تجمع طلاب اساتید و روحانیون؛

فتنه‌گران با اهانت به امام حسین(ع) چهره واقعی خود را نمایان ساختند

امام جمعه تبریز گفت: فتنه‌گران با اهانت به مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله ماهیت و چهره اصلی خود را نمایان ساختند از همین رو بود که کاسه ملت ایران لبریز شد و خون مردم انقلابی ایران به جوش آمد و پلیدی فتنه و فتنه گران را از دامان مرز و بوم‌ این‌ میهن پاک‌ کردند.

فتنه‌گران با اهانت به امام حسین(ع) چهره واقعی خود را نمایان ساختند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم در تجمع طلاب اساتید و روحانیون حوزه‌های علمیه تبریز به مناسبت حماسه نهم دی ماه اظهار داشت: در این هوای سرد و نامناسب حرکت شما طلاب و روحانیون ماندگار خواهد شد، تمام روحانیت و طلاب در این مراسم نیز پیشگام بودن خود را نشان دادند کما اینکه در اوایل انقلاب نیز روحانیت به وظیفه خود عمل کرد.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس روحانیت و شهدای روحانیت نسبت آماری بیشتری دارد و امروز نیز وظیفه طلاب و روحانیت بیدار و هوشیار کردن مردم است.

نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه  طلاب باید حقایق رو به مردم بگویند، تصریح کرد: وظیفه روحانیت بصیرت افزایی است چنانچه که امروز نیز برای این امر در آستانه نهم دی ماه و حرکت انقلابی مردم تبریز در 8 دی اینجا جمع شده‌اند.

وی افزود: در سال 88 و پس‌ از چند ماه فتنه‌گری دشمنان مقدس این انقلاب به بهانه نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری در نهایت عوامل میدانی فتنه خطوط قرمز این مردم را زیر پا گذاشتند، چیزی که از اول آن را برنامه‌ریزی کرده بودند.

حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم تاکید کرد: آنها با اهانت به مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله ماهیت و چهره اصلی خود را نمایان ساختند از همین رو بود که کاسه ملت ایران لبریز شد و خون مردم انقلابی ایران به جوش آمد و پلیدی فتنه و فتنه گران را از دامان مرز و بوم‌ این‌ میهن پاک‌ کردند.

وی گفت: نهم دی تبدیل به نقطه درخشان ملت ایران شد که در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی تا ابد مایه غرور و مایه عزت خواهد بود.

امام جمعه تبریز با اشاره به شرایط امسال نهم دی ماه تصریح کرد: امسال در شرایطی به استقبال سالگرد نهم دی ماه می‌رویم که هجمه‌ها علیه نظام سنگین تر شده و غیر از جنبه‌های سیاسی بر روی جنبه‌های امنیتی و فرهنگی ما نیز به شدت کار کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: برای دفاع از انقلاب اسلامی مردم باید با همان‌ زمان‌شناسی به میدان بیایند و با تبعیت محض از فرماندهی کل قوا اطاعت کنند زیرا همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند ممکن است دشمن برای امسال جنجال کند ولی برای سال آینده برنامه‌ریزی داشته باشد.

وی در پایان تاکید کرد: مردم باید مواظب باشند و نگذارند دشمن به اهداف خود برسد، البته تا این‌مردم قهرمان و حزب اللهی را داریم نگران نیستیم زیرا پیروزی از آن ما و اسلام است.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 3

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 688818

  • بازديدکنندگان امروز : 1324

  • کل بازديدکنندگان : 1557199

پیوندها