نسخه چاپي
1397/10/09 :: ١٠:٤٩ 

در سایه سار بصیرت

همایش تبیینی "در سایه سار بصیرت" به مناسبت یوم الله حماسه 9 دی برگزار شد.

در سایه سار بصیرت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سردار رمضان شریف در همایش تبیینی حماسه عظیم یوم الله ۹ دی با عنوان «در سایه سار بصیرت» گفت: در ۹ دی شعار مردم در سراسر کشور فقط اطاعت از رهبر معظم انقلاب بود و غیر از تصویر امام و رهبری هیچ نمادی در دست مردم نبود پس هیچ گروهی نباید ۹ دی را به نام خود ثبت کند.

وی افزود: هیچ پدیده‌ای را نمی‌شود بدون توجه به قبل و بعدش مورد بررسی قرار داد؛ در مورد ۹ دی، دفاع مقدس و همه حوادث اگر بخواهیم یک قضاوت عالمانه و مدبرانه‌ای داشته باشیم اگر بدون توجه به قبل و بعد این وقایع باشد به طور طبیعی قضاوت مان قضاوت درستی نخواهد بود.

مدیر کل روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر بخواهیم انقلاب اسلامی را مورد قضاوت قرار دهیم ابتدا رهبری امام خمینی، دوم متأثر بودن انقلاب از فرهنگ اهل بیت و ضلع سوم آن حضور فعال و با نشاط مردم بوده است که اگر بخواهیم صادقانه و بدون اغراق بگوییم در همه صحنه‌هایی که توسط دشمنان قسم خورده برای انقلاب طراحی کرده اند حضور خنثی کننده مردم بوده که در سایه تدابیر و رهنمود‌های مردم بساط نقشه‌ها را برچیده است و هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که بدون حضور مردم امکان پیروزی بر نظام ستم شاهی یا رژیم بعث عراق یا منافقین خلق میسر بود.

وی با تأکید بر اینکه در همه این حوادث حضور مردم پر رنگ‌ترین و تأثیر گذار‌ترین نقش است، گفت: اگر می‌خواهیم از امام (ره)، وصیت ایشان و منویات رهبری و خواست حضرت ولی عصر تبعیت کنیم نکته اصلی توجه به مردم است که تا کنون همه مشکلات را با جان فشانی خودشان حل و فصل کرده اند.

سردار رمضان شریف با اشاره به غائله ۸ ماهه‌ای که اگر نبود می‌توانست قدرت کشورمان را در حوزه‌های منطقه‌ای و بین المللی بالا ببرد، افزود: مردم بدون توجه به گروه بندی‌های سیاسی به صحنه آمدند و با بساط این تفرقه ۸ ماهه را جمع کردند.

وی با بیان اینکه اغتشاشات سال ۸۸ موجب خوشحالی دشمنان انقلاب اسلامی و ۹ دی موجب غمگین شدن آنان شد، گفت: بی بی سی پس از اعلام نتایج انتخابات ۸۸ اعلام کرد به طور همزمان میرحسین موسوی و احمدی نژاد خود را برنده انتخابات اعلام کردند و بعد غائله را چنان حرفه‌ای با دو کارشناس فرمایشی پیش بردند که جوانان طرفدار دو جریان حق داشتند به اشتباه بیافتند.

رمضان شریف با تأکید بر اینکه دشمن روی موج ۸۸ سوار شد و سنگین‌ترین تحریم‌های تاریخ علیه ایران رقم خورد، افزود: حکومت و دولت مطلوب آمریکایی‌ها در این کشور حکومتی است که با صراحت بگویند ما شما را همچون گاو شیرده می‌بینیم شیرتان را می‌دوشیم و بعد سرتان را می‌بریم.

وی با بیان اینکه ملت‌هایی سربلند هستند که بتوانند تهدید‌های دشمن را به فرصت تبدیل کنند، گفت: یعنی اگر حمله دشمن بعثی باعث توانمندی نظامی و دفاعی کشورمان شد؛ تجربه ۹ دی هم تجربه‌ای رقم بزند که دشمنان ما جرأت نکند از بزنگاه‌های سیاسی برای ایجاد آشوب و بلوا سوء استفاده کنند.

مدیر کل روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه همه رسانه‌ها جهت گیری دارند و اکثر رسانه‌ها متعلق به غربی هاست که جهت گیری شان نسبت به نظام اسلامی مشخص است، افزود: متأسفانه سواد رسانه‌ای در کشورمان در حدی نیست که به جوانانمان بگوییم در ۴۰ سال گذشته چه بر سر ایران آورده اند پس جوانان هیچ خبری را بدون بررسی از این رسانه‌ها نپذیرند.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480215

  • بازديدکنندگان امروز : 1997

  • کل بازديدکنندگان : 949562

پیوندها