نسخه چاپي
1397/10/09 :: ٠٧:٥٤ 
علمای اهل سنت استان گلستان:

رهبر معظم انقلاب در سال 88 با درایت و بصیرت، مردم را از نقشه شوم دشمن آگاه کرد

رهبر معظم انقلاب با درایت و بصیرت مردم را از نقشه شوم آنها آگاه کرد و مردم همیشه در صحنه با پیروی از فرمایشات ایشان تمام امید دشمنان را به یاس تبدیل کردند.

رهبر معظم انقلاب در سال 88 با درایت و بصیرت، مردم را از نقشه شوم دشمن آگاه کرد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان  آخوند عبدالباسط نوریزاد امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با اشاره به اهمیت حضور در تجمع سالروز حماسه 9 دی‌ اظهارداشت: ایادی بیگانه با کمک دشمنان داخلی در فتنه 88 قصد داشتند با ملتهب کردن جو کشور، ارزش‌های اسلامی را زیر پا گذاشته و به اسلام و انقلاب توهین کنند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب با درایت و بصیرت مردم را از نقشه شوم آنها آگاه کرد و مردم همیشه در صحنه با پیروی از فرمایشات ایشان تمام امید دشمنان را به یاس تبدیل کردند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس بیان داشت: روز 9 دی روز حماسه و تاریخی در ایران اسلامی بود. همه مردم جهان متوجه شدند که ملت ایران گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب از نظام جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز نیز باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم ادامه داد: همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند باید هوشیار باشیم شاید دشمن برای سال 98 ملت ایران توطئه کرده باشد.

آخوند نوریزاد گفت: تنها راه پیروزی ما در برابر دشمنان حفظ اتحاد و وحدت و پیروی از ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی است و تا زمانی که دشمن احساس کند فاصله ای بین مردم و رهبرشان وجود ندارد پیروز نمی‌شود.

وی یادآور شد: در این برهه از زمان همه مسئولان و مردم فارغ از هر جناح و گروه سیاسی خاص باید هوشیار باشند و نسل‌های سوم، چهارم و جوانان را با دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول 40 سال آشنا کنند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: ملت ایران در کنار مسئولان سیاسی و رهبر معظم انقلاب اسلامی 40 سالگی و پختگی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرند و توطئه های دشمنان مانند قبل نقش بر آب می‌شود.

ما اهل تسنن مانند برادران اهل تشیع همواره گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم

آخوند محمد امین صفری امام جمعه اهل سنت شهرفراغی کلاله اظهار کرد: در فتنه 88 دشمنان داخلی دست در دست دشمنان خارجی داده تا نظام جمهوری اسلامی را از بین ببرند. مردم همیشه در صحنه ایران با بصیرت خود اجازه ندادند تا دشمنان به اهداف شوم شان برسند.

وی افزود: در طول انقلاب اسلامی برادران اهل تسنن در کنار برادران اهل تشیع در دفاع از کیان اسلامی مقاومت و ایستادگی و شهدایی تقدیم نظام جمهوری و اسلام کردند.

امام جمعه اهل سنت شهرفراغی کلاله بیان داشت: ما اهل تسنن مانند برادران اهل تشیع همواره گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم و در راه اسلام و نظام جمهوری اسلامی جان خود را فدا می‌کنیم.

وی ادامه داد: تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان مانند استکبار جهانی و ایادیش هرگز تمامی ندارد و برای رسیدن به اهدافشان از هرگونه فشار روانی و اقتصادی استفاده می‌کنند تا مردم ایران را نسبت به انقلاب اسلامی بدبین کنند.

آخوند صفری گفت: آنهایی که در زمان جنگ و پیروزی انقلاب اسلامی بودند بسیاری از مسائل را درک می‌کنند. جوانان و نسل‌های سوم و چهارم انقلاب اسلامی همواره باید هوشیار باشند زیرا یکی از اهداف دشمن، فاصله بین جوانان و مقام معظم رهبری است.

وی یادآور شد: مردم ایران اسلامی همان‌گونه که در حماسه 9 دی پشتیبانی خود را از رهبر معظم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران ثابت کردند امروز هم با مقاومت و ایستادگی و حفظ وحدت در برابر توطئه‌ها و فشارهای اقتصادی پیروی خود را از مقام معظم رهبری ثابت می‌کنند.

امام جمعه اهل سنت شهرفراغی کلاله خاطرنشان کرد: حماسه 9 دی برای همه ملت ایران ماندگار و تاریخی است و ما با حضور خود در تجمع 9 دی به دشمنان اعلام می‌کنیم که از هیچ‌گونه تهدید و توطئه‌های آن‌ها نمی‌هراسیم و گوش به فرمان رهبرمعظم انقلاب خود هستیم.

9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به عنوان روز بصیرت تبدیل به یک یوم الله شد

آخوند محمد امین آدینه امام جمعه اهل سنت پیشکمر کلاله با اشاره به فرارسیدن سالروز قیام تاریخی 9 دی ماه 88 اظهار داشت: حماسه 9 دی نماد عزت، عظمت، استقلال و بصیرت ملت ایران بود و مردم برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی تا پای جان ایستادند.

وی افزود: در این روز مردم با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمنان داخلی و خارجی در برابر دین و اسلام آن‌ها ایستادگی کنند، آن‌ها نیز در برابر همه دنیای دشمنان می‌ایستند و جان خود را فدا می‌کنند.

امام جمعه اهل سنت پیشکمر کلاله بیان داشت: 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به عنوان روز بصیرت تبدیل به یک یوم الله شد. در این روز ماندگار ملت همیشه در صحنه انقلاب اسلامی حماسه دیگر آفریدند.

وی ادامه داد: حماسه 9 دی غلبه لشکر اسلام بر لشکر شیطان بود. مردم در این روز تمام امیدهای واهی دشمنان داخلی و خارجی را تبدیل به یاس و ناامیدی کردند.

آخوند آدینه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره هوشیاری مردم و جوانان گفت: ما باید همواره پیرو ولایت فقیه زمان خود، مقام معظم رهبری باشیم و حواسمان جمع باشد که شاید دشمنان طراحی فتنه‌های خود را برای سال 98 کرده باشند.

وی یادآور شد: تا زمانی که ما گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم تا با درایت و بصیرت ما را راهنمایی کند و ملت ایران و مسئولان با هم متحد باشند، هیچ گزندی به نظام جمهوری اسلامی نمی‌رسد.

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 18

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480248

  • بازديدکنندگان امروز : 2047

  • کل بازديدکنندگان : 949612

پیوندها