نسخه چاپي
1397/10/08 :: ١٣:٣٩ 
رئیس ستاد اجرایی چهلمین سال انقلاب اسلامی در استان آذربایجان شرقی :

حماسه نهم دی سال 88، بافته های استکبار جهانی را پنبه کرد

حجت الاسلام و المسلمین حسین تقی زاده گفت: حماسه نهم دی سال 88 بافته های استکبار جهانی را پنبه کرد.

حماسه نهم دی سال 88، بافته های استکبار جهانی را پنبه کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی رئیس ستاد اجرایی چهلمین سال انقلاب اسلامی در استان آذربایجان شرقی  به پیچ و خم های تاریخی انقلاب اسلامی افزود: با عنایت به اینکه انقلاب اسلامی ایران ابهت و هیمنه استکبار جهانی از جمله آمریکای جنایتکار را در جهان شکست و برای همیشه دستهای پلید چپاولگری و استعماری آنان را از تاراج منابع غنی میهن اسلامی قطع نمود، بهمین جهت دشمنی آمریکای جهانخوار و ایادی داخلی و خارجی آنان در چهار دهه گذشته از عمر پربرکت انقلاب اسلامی با اشکال و عناوین مختلف خود را نشان داده که یکی از آن توطئه های خطرناک و مرموز، فتنه سال 1388 بود که به بهانه تقلب در انتخابات اتفاق افتاد.

وی در خصوص اهداف این فتنه پیچیده گفت:از مهمترین اهداف این فتنه شوم، نشانه گرفتن اصل نظام و تغییر و از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی و تسلط مجدد بیگانگان به سرنوشت مردم ایران اسلامی بود.

حجت الاسلام و المسلمین تقی زاده افزود: در کنار اینها زیر سوال بردن مردم سالاری دینی و تلخ کردن حماسه بی نظیر مردم در انتخابات 88 و ایجاد شکاف و اختلاف بین مردم، مسئولین و ارکان نظام اسلامی و تحقیر و اهانت به مقدسات از جمله سوت و کف زدن در عاشورای حسینی(ع)، سوزاندن عکس معمار کبیر انقلاب اسلامی و جسارت به پیشگاه ولایت فقیه و اردوکشی خیابانی و کشتار مردم بی گناه و بسیجیان عزیز از دیگر اقدامات فتنه گران بود.

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سال انقلاب اسلامی در استان آذربایجان شرقی به بصیرت و لحظه شناسی مردم ایران اسلامی در برابر این فتنه اشاره کرد و افزود: در برابر این ترفندهای دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران، مردم عزیز، بصیر، آگاه و ولایتمدار ایران اسلامی در روز نهم دی به صحنه آمدند و با خلق حماسه عاشورایی تمام بافته های استکبار جهانی و ایادی خودباخته آنان را پنبه کردند.

وی با اشاره به خلق این حماسه در روز هشتم دی توسط مردم تبریز و آذربایجان عنوان کرد: یک روز قبل از نهم دی سال 88، مردم انقلابی تبریز و آذربایجان شرقی پیشگام این حرکت تاریخی شدند و تأثیر بسزایی در خلق حماسه نهم دی و خنثی کردن توطئه های خطرناک داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین تقی زاده با تأکید بر اهمیت بزرگداشت این حماسه تاریخی گفت: بمناسبت بزرگداشت نهم دی ماه مراسم باشکوه و متحدی در سراسر استان و در مرکز استان تبریز ولایتمدار در مصلای اعظم حضرت امام خمینی(ره) با حضور و سخنرانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز تبریز، حضرت حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم و سردار غیب پرور رئیس محترم سازمان بسیج مستضعفین کشور از ساعت 3 الی 5 بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام تقی زاده از عموم اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه دعوت کرد تا با حضور خود بار دیگر عشق و علاقه و وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ابراز کرده و با اهداف و آرمانهای والای حضرت امام راحل و شهدای گرانقدر و منویات مقام معظم رهبری تجدید میثاق نمایند.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 6

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 517380

  • بازديدکنندگان امروز : 468

  • کل بازديدکنندگان : 1055895

پیوندها