نسخه چاپي
1397/10/08 :: ١٣:٣٠ 
فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی به مناسبت یوم الله 9 دی

40سال ولایتمداری، بصیرت و استقامت؛ رمز ماندگاری انقلاب اسلامی

فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی به منظور فرارسیدن مراسم ' یوم ا... 9 دی'(روز بصیرت و میثاق امت با ولایت)

 40سال ولایتمداری، بصیرت و استقامت؛ رمز ماندگاری انقلاب اسلامی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی طی فراخوانی از عموم مردم بابصیرت باب الرضا- گنجینه معرفتها برای حضور در مراسم محوری یوم ا... نهم دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، دعوت به‌عمل آورد.

متن فراخوان:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه بی نظیر و باشکوه یوم ا... 9دی در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی که مملو از جانفشانی‌ها و از خودگذشتگی‌های مردم غیور ایران اسلامی است؛ حقیقتاً تجلّی قدرت حق‌تعالی و روح معنوی حاکم بر قلب‌های مسلمین و مؤمنین بود که مردم همیشه در صحنه، انقلابی و عاشورایی نوای لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین را در آسمان میهن عزیز طنین‌انداز کرد و بساط فتنه و تزویر را برچید.

مردم مؤمن و خداجوی استان خراسان شمالی همگام با امت واحده و همزمان در سراسر کشور در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در سالروز حماسه ماندگار، تاریخی و تاریخ‌ساز نهم دی ماه «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت»، با حضور پرشور، گسترده و آگاهانه خود در مراسم نهم دی در جای‌جای این استان شهید پرور بار دیگر ضمن به نمایش گذاشتن صلابت و همدلی خود با امام و مقتدای خود تجدید عهد خواهند کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  از عموم مردم فهیم، مومن و ولایتمدار خراسان شمالی دعوت می نماید تا با حضور معنوی خود در مراسم گرامیداشت یوم ا... نهم دی که در سراسر استان برگزار خواهد شد؛ زینت‌بخش این حماسه باشکوه باشند.

مراسم محوری یوم ا... 9دی مرکز استان روز یکشنبه با تجمع در میدان شهید در ساعت  09:00 صبح برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی-دی ماه97


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 16

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480178

  • بازديدکنندگان امروز : 1950

  • کل بازديدکنندگان : 949515

پیوندها