نسخه چاپي
1397/10/08 :: ٠٩:٤٧ 

حماسه 9 دی تجلی بیعت دوباره ملت با آرمان‌های انقلاب

نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اگر رهنمود‌های رهبری سرلوحه تمام اقدامات مسؤولان باشد، توطئه‌های غربی‌ها خنثی می‌شود، گفت: مردم در 9 دی با رهبری بیعتی ناگسستنی بستند.

حماسه 9 دی تجلی بیعت دوباره ملت با آرمان‌های انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی «سید تقی کبیری» نماینده مردم شهرستان‌های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرا رسیدن یوم‌الله 9 دی، این روز تاریخی را بیعت دوباره ملت با رهبری عنوان کرد و اظهار داشت: حماسه 9 دی انقلابی دیگر برای صیانت از ارزش‌ها و دستاورد‌های عظیم امام راحل بود.

وی افزود: وقتی مردم متوجه شدند بدخواهان و معاندان نظام و انقلاب اسلامی با انواع ابزار‌ها و حربه‌ها به نیت نابودی اعتقاداتشان به میدان آمده‌اند، هوشیارانه عمل کرده و تمام توطئه‌های غربی‌ها را خنثی کردند.

این نماینده خانه ملت با بیان اینکه خدمت به مردم یکی از مهم‎ترین آرمان‌های امام راحل است، انقلاب اسلامی را متعلق به مردم دانست و افزود: مردم در تمام عرصه‌های مهم و سرنوشت‌ساز نشان دادند که همواره تکیه‎گاه و پشتیبان انقلاب و نظام اسلامی هستند؛ لذا کشور‌هایی که چشم طمع به کشور ما دارند همیشه در تحقق اهدافشان ناکام مانده‌اند.

کبیری با توجه به این نکته که راه‎حل کاهش مشکلات جاری کشور به هیچ‎وجه در خارج از مرز‌های کشورمان نیست، تصریح کرد: در فتنه سال 88 کسانی که فریب معاندان انقلاب را خورده بودند به خیال اینکه کشور‌های غربی و بیگانگان دلسوز واقعی ملت ما هستند، دست به تجمع اعتراضی زدند و باعث شدند که بیگانگان به خود جرات گستاخی دهند.

نماینده مردم شهرستان‌های خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر درس‌ها و عبرت‌هایی که باید از حادثه 9 دی گرفت، افزود: دشمنان خارجی و فتنه‎گران سال‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند تا به انقلاب و نظام ضربه بزنند، اما روشنگری، شجاعت و برخورد انقلابی مقام معظم رهبری حماسه 9 دی را خلق کرد تا این فتنه بزرگ خنثی شود.

وی با بیان اینکه برای ظهور و تداوم انقلاب اسلامی کشورمان خون‌های فراوانی تقدیم اسلام شده است، گفت: اینکه غربی‌ها گمان می‌کردند می‌توانند با سیاه‌نمایی خود را داعیه دلسوز‌تر از مادر برای ملت ما جا بزنند و به راحتی به اهداف ضد ایرانی خود برسند، کذب و خیال محض بود؛ چراکه این انقلاب تا ظهور حضرت صاحب‌الزمان (عج) از گزند تمام بلایا در امان خواهد بود.

منبع:دفاع پرس


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 13

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476032

  • بازديدکنندگان امروز : 501

  • کل بازديدکنندگان : 938527

پیوندها