نسخه چاپي
1397/10/05 :: ١٠:٠١ 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس خبر داد؛

اجرای ۱۴۰ ویژه‌ برنامه به مناسبت «9 دی» در فارس

حجت‌الاسلام «محمد رضایی» گفت: بیش از 140 ویژه برنامه به مناسبت 9 دی در استان فارس برگزار خواهد شد.

اجرای ۱۴۰ ویژه‌ برنامه به مناسبت «9 دی» در فارس

 حجت‌الاسلام «محمد رضایی» رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جریان رخدادهای سال 88 ابتدا به واسطه مطالبه یک حق شکل گرفت، اما زمانی که مشخص شد قدرت رسانه از خارج کشور به دنبال فرماندهی موضوع است مردم از آن فاصله گرفتند و به صف مدافعان انقلاب و نظام پیوستند و حماسه 9 دی را به وجود آوردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با یادآوری اینکه بین افراد حاضر در فتنه ۸۸ متاسفانه برخی از شخصیت‌های دارای مسئولیت در نظام اسلامی هم حضور داشتند، گفت: جرقه فتنه در زمان دولت موقت زده شد و به نوعی این فتنه در سال ۸۸ کامل شد.

وی یوم‌الله ۹ دی را باطل کننده تمام توطئه‌های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی دانست و گفت: امروز هم دشمن شعارهای زیادی را سر می‌دهد، گفتند تابستان گرم بعد اعلام کردند ۱۳ آبان شکننده و اخیرا هم با تلاش رسانه‌ای روی این موضوع تمرکز دارند که ۲۲ بهمن جشن انقلاب نخواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس در ادامه سخنان از اجرای بیش از ۱۴۰ برنامه ویژه ۹ دی در این استان خبر داد و بیان داشت: این برنامه‌ها شامل نشست‌ها، میزگردها، جلسات تبیینی در آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها، سخنرانی در مساجد و حسینیه‌ها و دیگر برنامه‌ها خواهد بود.

رضایی عنوان کرد: راهپیمایی ۹ دی در شیراز ساعت ۹ از چهارراه «پیروزی» به سمت حرم مطهر حضرت «شاهچراغ (ع)» برگزار خواهد شد و در انتهای بلوار شهید آیت‌الله «دستغیب» تجمع برای سخنرانی و قرائت بیانیه را شاهد خواهیم بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: سخنران مراسم در شیراز، حاج‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

این مسئول با بیان اینکه امسال جایگاه ویژه مسئولان در مراسم ۹ دی ایجاد نمی‌شود، متذکر شد: امسال مسئولان نیز همانند مردم در تجمع پایانی مراسم ۹ دی شرکت خواهند داشت و این اقدام مقدمه‌ای است که دیگر در چنین برنامه‌هایی جایگاه ویژه مسئولان نداشته باشیم.

خبرگزاری دفاع مقدس


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 17

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480247

  • بازديدکنندگان امروز : 2046

  • کل بازديدکنندگان : 949611

پیوندها