نسخه چاپي
1397/10/05 :: ٠٩:٠٨ 
رئیس ستاد اجرایی گرامیداشت چهلمین سالگی انقلاب در گلستان:

تعلل در حراست از انقلاب حرام شرعی است/ کوتاهی ما مدیران به پای انقلاب نوشته می‌شود

رئیس ستاد اجرایی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان گلستان با اشاره به اینکه هرگونه کوتاهی و تنبلی مدیران به پای انقلاب نوشته می‌شود، گفت: این تعلل و کوتاهی در هر سطحی از حراست از انقلاب باشد حرام شرعی است

تعلل در حراست از انقلاب حرام شرعی است/ کوتاهی ما مدیران به پای انقلاب نوشته می‌شود

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، بر خلاف همه پیش‌بینی‌ها و تبلیغات منفی دشمنان انقلاب اسلامی و استفاده از واژه‌های توطئه‌آمیز تابستان داغ و تلاش برای نرسیدن انقلاب اسلامی ایران به چهلمین سالگرد پیروزی‌، این انقلاب با تدابیر داهیانه و رهبری مدبرانه رهبر معظم انقلاب و به پشتوانه حضور و حمایت مردم شریف این میهن اسلامی با شکوه و عظمت هر چه بیشتر بر توطئه‌ها فائق آمد و در آستانه رسیدن به چهلیمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم.


به همین منظور ماه‌هاست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور و از جمله استان گلستان تشکیل شده است و جلسات متعددی در این حوزه در شهرستان‌های مختلف نیز برقرار شده است که امروز مسوولان این ستاد با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان گنبدکاووس در این حوزه مطالبی را با مدیران این شهرستان به اشتراک گذاشتند.

فرماندار گنبدکاووس در این جلسه با اشاره به اینکه در گنبدکاووس بنا به اهمیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اتاق فکری متشکل از نهادهای مردمی و نخبگان همه سلایق و اقشار تشکیل شده است، اظهار کرد: یکی از اقدامات مهم دیگر ما حساس‌سازی مدیران برای گرامیداشت باشکوه این مناسبت در طی سال و پرهیز از تجمع جشن‌ها و برنامه‌های محتوایی در دهه فجر بوده است.

عبدالقدیر کریمی با بیان اینکه در تلاش هستیم تا در حوزه کاری مراسمات چهلمین سال پیروزی انقلاب دقیق و متناسب با اهداف هماهنگ نظام حرکت کنیم، افزود: تاکید ما بر برگزاری مراسمات به صورت مردمی و تبیینی است و در حوزه محتوا نیز بر دستاوردهای نظام و کارآمدی آن تاکید ویژه داریم.

وی از برگزاری نمایشگاه‌های مختلف، کارگاه‌های آموزشی، جلسات انعکاس خدمات نظام و دولت، برنامه خاطره‌گویی انقلاب و ده‌ها برنامه دیگر از ماه‌ها پیش به مناسبت چهلمین سال انقلاب خبر داد و گفت: امسال در دهه فجر نیز برنامه‌های چهلمین سال انقلاب با این برنامه‌ها هم پوشانی دارد اما یکی نیست و به صورت ویژه و مجزا برگزار می‌شود.

*انقلاب اسلامی خط قرمز همه دلبستگان به این نظام و میهن است

فرماندار گنبدکاووس با اشاره به تقارن روزهای پایانی دهه فجر و ایام فاطمیه و سوگواری شهادت حضرت زهرا (س)، ادامه داد: تلاش ما این باشد که برنامه‌های این ایام متناسب با شان و جایگاه نظام و مناسبت‌های مذهبی و ایام‌الله‌ها باشد.

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس نیز در این جلسه با تقدیر از همه مردم، مدیران و مسوولانی که از ماه‌ها قبل به استقبال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب رفته‌اند، خاطرنشان کرد: امسال به عبارتی نقطه عطفی در مسیر حرکت انقلاب به سمت حکومت جهانی موعود است.

حجت‌الاسلام محمود ترابی با بیان اینکه انقلاب اسلامی خط قرمز همه دلبستگان به این نظام و میهن است، اضافه کرد: همه جریانات و گروه‌های سیاسی، احزاب و نهادها باید برای دفاع از انقلاب اسلامی و ایستادگی در برابر توطئه‌های پرحجم دشمن با تمام قوا وارد میدان شوند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان با استراتژی فشار بر سفره مردم وارد مبارزه با انقلاب شده است، تاکید کرد: آنها در تلاش هستند تا مردم را از کارآمدی و توانمندی نظام مایوس کنند که البته در این مسیر هم همچون سایر تلاش‌های خود ناکام خواهند ماند.

رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب استان گلستان نیز در این جلسه با اشاره به این انقلاب اسلامی ظرف و ملت، نظام و دولت مظروف هستند، اظهار کرد: دشمن به دنیال ضربه زدن و نابودی ظرف که همان اصل انقلاب اسلامی است افتاده و تمام تلاش خود را در این مسیر متمرکز کرده است.

*انتقاد از برخی کم کاری‌ها در کشور که به پای انقلاب، نظام و رهبری نوشته می‌شود

حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ما برگرفته از فطرت انسانی و حادثه عاشوراست، افزود: این نهضت و انقلاب در تحدث و تقدس همراه با یاری خداوند متعال بوده و قطعا در تحکیم و جاودانگی نیز با نصرت الهی همراه خواهد بود.

وی با بیان اینکه ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در دو بخش ستاد راهبری و ستاد اجرایی در استان گلستان تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: در ستاد راهبری که به ریاست نماینده ولی فقیه در استان گلستان تشکیل شده سیاست‌گذاری‌های این حوزه شکل می‌گیرد.

رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب استان گلستان با اشاره به اینکه ستاد اجرایی با مدیریت بنده و با حضور نخبگان، فرهیختگان و مدیران استان تشکیل شده است، تصریح کرد: دبیرخانه این ستاد نیز با مدیریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان پیگیر مصوبات و اجرای برنامه‌های طراحی شده شکل گرفته است.

احمدی با انتقاد از برخی کم کاری‌ها در کشور که به پای انقلاب، نظام و رهبری نوشته می‌شود، گفت: هر گونه تعلل در حراست از کیان انقلاب اسلامی چه در حوزه تنبلی و کوتاهی در اجرای امور و چه در حوزه سیاه نمایی‌ها از نظر ما حرام شرعی است.
 
 

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 8

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 517397

  • بازديدکنندگان امروز : 504

  • کل بازديدکنندگان : 1055931

پیوندها