نسخه چاپي
1397/10/04 :: ١٢:٠٤ 
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

ملت ایران با خلق حماسه ۹ دی بصیرت خود را به دشمنان نشان دادند

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه زنجان گفت: ملت ایران با خلق حماسه ۹ دی بصیرت خود را در مقابله با توطئه‌های دشمنان نشان دادند و این روز نشانگر اوج اقتدار و ایمان دینی مردم بود.

ملت ایران با خلق حماسه ۹ دی بصیرت خود را به دشمنان نشان دادند

به  گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، آیت‌الله علی خاتمی صبح (سه شنبه) در همایش هم‌اندیشی ائمه جماعات شهرستان زنجان، به حماسه ۹ دی اشاره کرد و افزود: در این روز مردم جواب محکمی به دشمنان دادند.

وی اظهار کرد: حماسه ۹ دی پایانی بر توطئه و دشمنی‌ها علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بود و در این میان حماسه ۹ دی نباید فراموش شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان گفت: ۹ دی یک حرکت تعیین‌کننده بود که معادلات دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را برهم ریخت و برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی رقم خورد و برای همیشه ماندگار خواهد بود.

خاتمی تأکید کرد: مقام معظم رهبری همواره بر حفظ وگرامی داشت حماسه ۹ دی تأکید دارند و این روز تجلی قدرت پروردگار و ولایت مداری و بصیرت مردم بود که از شاخص‌ترین ویژگی‌های حماسه ۹ دی است.

وی به جوانان توصیه کرد تاریخ گذشته را مطالعه کنند و ببینند که این انقلاب به‌راحتی به‌دست نیامده و خون‌های زیادی ریخته شده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان رسانه‌ای کردن برخورد با مفسدان را موجب ایجاد آرامش در جامعه اعلام کر دو افزود: حماسه ۹ دی در تبعیت و گوش دادن به‌فرمان مقام معظم رهبری شکل گرفت.

خاتمی ابراز کرد: ملت ایران با خلق حماسه ۹ دی بصیرت خود را در مقابله با توطئه‌های دشمنان نشان دادند و این روز نشانگر اوج اقتدار و ایمان دینی مردم بود.

وی به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: آمریکا در این ۴۰ سال نتوانسته هیچ غلطی بکند و باز هم نمی‌تواند غلطی بکند چراکه ما امروز ۴۰برابر قوی‌تر شده‌ایم و جوانان با بصیرتی داریم.


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 19

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 517426

  • بازديدکنندگان امروز : 560

  • کل بازديدکنندگان : 1055987

پیوندها