نسخه چاپي
1397/10/04 :: ٠٨:١٥ 
فرمانده سپاه شهرستان جم:

حماسه 9 دی بیانگر وحدت حول محور ولایت است

سرهنگ احمد اسدی گفت: حماسه 9 دی به ما یاد می‎دهد وحدت حول محور ولایت تعیین‎کننده است و باید از نعمت رهبر بصیر به درگاه خدا شاکر بوده و همواره در مسیر ولایت باشیم.

حماسه 9 دی بیانگر وحدت حول محور ولایت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی به نقل از خبرگزاری دفاع مقدس، سرهنگ «احمد اسدی» فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه حماسه 9 دی نباید شعاری باشد، اظهار داشت: دشمنان ما نمی‌خواهند که حماسه 9 دی یادآوری شود، زیرا بیشتر از دو دهه برنامه ریزی کردند که انقلاب اسلامی را ساقط کنند.

وی با بیان این که فتنه 88 بزرگترین توطئه و هجمه دشمن برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود گفت: این فتنه با آگاهی و بصیرت ملّت ولایتمدار و انقلابی ایران و با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب خنثی شد.

اسدی بصیرت، تقوا، و ولایتمداری را سه عامل شکل‎گیری حماسه 9 دی دانست و خاطرنشان کرد: اولین و مهمترین عامل، بصیرت توده مردم بود که فهمیدند و تحلیل کردند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم اظهار داشت: حماسه 9 دی به ما یاد می‎دهد وحدت حول محور ولایت تعیین‎کننده است و باید از نعمت رهبر بصیر به درگاه خدا شاکر بوده و همواره در مسیر ولایت باشیم.

وی در پایان به برگزاری هر چه با شکوه‎تر برنامه های 9 دی امسال تاکید کرد و افزود: امسال نیز مثل سال های گذشته باید با حضوری پر شور در مراسمات 9 دی به دشمنان نشان دهیم که همواره پشت سر رهبری حرکت می کنیم و هیچ ترسی از دشمنان نداریم.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 11

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 476039

  • بازديدکنندگان امروز : 521

  • کل بازديدکنندگان : 938547

پیوندها