نسخه چاپي
1397/09/28 :: ١١:٤٤ 
در ارتباط تصویری با معاون اول رییس جمهور؛

افتتاح خط تولید انبوه حفاری در خوزستان

خط تولید انبوه مته حفاری ساخت جهاد دانشگاهی خوزستان به صورت ویدئو کنفرانس در اهواز افتتاح شد.

افتتاح خط تولید انبوه حفاری در خوزستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اسحاق جهانگیری در مراسم خط تولید انبوه مته حفاری درشهر صنعتی شماره سه اهواز که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مسوولان خوزستان در شهرک صنعتی شماره سه اهواز برگزار شد، گفت: خوشحال هستیم که خط تولید مته حفاری به عنوان یک کالای راهبردی در حوزه نفت امروز بومی سازی شد و به دانش تولید داخل آن دست یافتیم.
وی با اشاره به اینکه کشور باید به سمت توسعه علمی و پایدار برود، تاکید کرد: باید اراده‌ای شکل بگیرد و این اراده در همه دستگاه‌های دولتی و خصوصی محقق شود که با سرعت به سمت توسعه کشور از مسیر توسعه علمی برویم و نظام یکپارچه آموزش و پرورش در کشور را باید به وجود بیاوریم تا با یکپارچگی، هر بخش، بخش دیگری را تکمیل کند.
 
معاون اول رئیس‌جمهوری ادامه داد: نقش فناوری در توسعه کشور‌ها از جمله ایران در دهه‌های گذشته پررنگ‌تر شده و می‌تواند تحول اساسی در روند توسعه کشور به وجود بیاورد که یکی از مسائل مربوط به توسعه که در این روند تغییر کرده، منابع انسانی است.
جهانگیری جهت گیری اصلی در زمینه توسعه کشور را استفاده از فناوری دانست و گفت: از صدر نظام تا بخش‌های دیگر چنین جهت‌گیری باید شکل بگیرد که خوشبختانه این اتفاق افتاده است و در تمام دستگاه ها، حتی بدنه شرکت‌ها چه خصوصی و دولتی به این جهت گیری رسیده‌ایم.
گفتنی است در خط تولید انبوه مته حفاری سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان واحد‌های طراحی، جوشکاری، رنگ آمیزی، اسنبل، کنترل کیفی و اپراتور‌های ساخت فعال هستند. مته تولید شده در این مرکز مورد نیاز دکل‌های حفاری و دومین مته‌ای است که وارد چاه می‌شود و عملیات حفاری مقدماتی را در درون چاه ادامه می‌دهد. این مته که نیاز اولیه همه دکل‌های حفاری است، توسط سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان بومی سازی شده است.
 

خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 17

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480191

  • بازديدکنندگان امروز : 1967

  • کل بازديدکنندگان : 949532

پیوندها