نسخه چاپي
1397/09/24 :: ١٥:٣٠ 

شنبه‌های ۴۰ سالگی انقلاب با موضوع ادیان توحیدی برگزار می‌شود

جانشین دبیر کمیته شنبه‌های انقلاب از برگزاری نشستی با موضوع ادیان توحیدی با حضور خانواده شهدای اقلیت خبر داد.

شنبه‌های ۴۰ سالگی انقلاب با موضوع ادیان توحیدی برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقل از خبرگزاری آنا، علی جعفری در نشست با اصحاب رسانه‌ درباره نشست‌های شنبه‌های انقلاب که عصر امروز برگزار شد، اظهار کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در ۴۰ سال اخیر و خدمات آن در ۴۰ شنبه برای مردم ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این شنبه‌ها از اردیبهشت ۹۷ آغاز شده است، گفت: در چله انقلاب اسلامی ۴۰ کمیته در مسائل مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، رسانه‌های،عقیدتی جلساتی برگزار شده و ادامه دارد.

جانشین دبیر کمیته شنبه‌های انقلاب با بیان اینکه سایت فرهنگی سدید نیز برای این کار راه‌اندازی شده است، افزود: دو جلد کتاب برای ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی تالیف شده و منتشر می‌شود.

جعفری با اشاره به اینکه شنبه هفته آینده در تالار ایوان شمس تهران جلسه ادیان و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای اقلیت‌های دینی برگزار می‌شود، اعلام کرد: این برنامه از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح با حضور ابوالحسن نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب قم، احمدرضا مفتاح عضو هیأت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب قم، مارنرسای بنیامین اسقف اعظم کلیسای شرق آشور ایران، همایون سامه‌یح رئیس انجمن کلیمیان تهران، سیامک مره صدق نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی، موبد پدرام سروش‌پور عضو انجمن زرتشتیان تهران و خانم شهزادی عضو سازمان زنان زرتشتی تهران برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در این مراسم از خانواده شهدای زرتشتی، کلیمی و مسیحی دوران دفاع مقدس تقدیر و قدردانی خواهد شد.

 


خروج
درباره شورا

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن 1357 و استقرار جمهوری اسلامی ایران، موضوع مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان نماد و تبلور عینی جمهوریت مورد توجه ویژه حضرت امام خمینی(ره) و سایر مسئولان کشور قرار گرفت.   ادامه...

 

سروش ايتا اينستاگرام آپارات ايميل

آمار بازدید

  • بازديدکنندگان آنلاين : 17

  • بازديد کنندگان اين صفحه : 480181

  • بازديدکنندگان امروز : 1956

  • کل بازديدکنندگان : 949521

پیوندها